Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Potrącenie rowerzystki w Sędziszowie Małopolskim

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności potrącenia w Sędziszowie Małopolskim rowerzystki, przez kierującego samochodem ciężarowym. Na skutek poniesionych obrażeń, cyklistka została przewieziona do szpitala.

W piątek po godz. 14, ropczyccy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. 3-go Maja w Sędziszowie Małopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 51-letni kierujący ciężarowego renault z naczepą, mieszkaniec powiatu brzeskiego podczas wykonywania manewru skrętu w lewo potrącił jadącą w tym samym kierunku 56-letnią rowerzystkę, mieszkankę powiatu ropczycko – sędziszowskiego.

Kobieta  z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny, wykonali dokumentację fotograficzną, co pozwoli ustalić  dokładne okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

źródło KPP Ropczyce

3 komentarze na temat “Potrącenie rowerzystki w Sędziszowie Małopolskim

 • 4 lipca 2023 o 16:43
  Permalink

  Jezdze duzo autem i widze co sie dzieje, rowerami jezdza srodkiem drogi, piesi chodza jak chcą. Tamują ruch i myślą, ze są święte krowy!

  Odpowiedz
  • 7 lipca 2023 o 00:17
   Permalink

   To znaczy, że trzeba po nich jeździć i ich zabijać?

   Odpowiedz
 • 4 lipca 2023 o 12:25
  Permalink

  Jeżdżę dużo na rowerze i widzę, co się dzieje, potrzebne nam są zmiany w prawie! Ogromne samochody- tiry, ciężarówki, wywrotki z ziemią itp wyprzedzają rowerzystów tak, że końcówka samochodu praktycznie ociera się o kierownicę. Potrzebujemy zmian w kodeksach, które ochronią ludzi.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *