Orzech promocje

Policjanci poszukują świadków utonięcia mężczyzny w Czarnej Sędziszowskiej – zdjęcia osób w artykule

AKTUALIZACJA
Dziękujemy za liczne udostępnienia. Świadkowie odnalezieni.

Policjanci z komisariatu w Sędziszowie Małopolskim publikują zdjęcia dwóch osób, które mogą posiadać informację w sprawie utonięcia 49-letniego mężczyzny w dniu 22 czerwca 2023 r. na kąpielisku „Lazurowe Wybrzeże” w miejscowości Czarna Sędziszowska. Wizerunek osób zarejestrowały kamery monitoringu kąpieliska.

22 czerwca 2023 r. po południu na kąpielisku „Lazurowe Wybrzeże” w miejscowości Czarna Sędziszowska, do wody w części zbiornika, gdzie obowiązywał zakaz kąpieli, wszedł 49-letni mężczyzna, po czym zniknął pod powierzchnią. Po kilkunastu minutach ciało mężczyzny zauważyli świadkowie, którzy wyciągnęli go z wody i podjęli próbę jego ratowania. Niestety, pomimo reanimacji, 49-latka nie udało się uratować. W chwili zdarzenia na kąpielisku przebywały osoby, mogące posiadać informację dotyczące utonięcia mężczyzny. Ich wizerunek został zarejestrowany przez monitoring kąpieliska.

Policjanci apelują do wszystkich, którzy rozpoznają osoby na zdjęciach, o kontakt z funkcjonariuszami. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 82 24 520, 47 82 24 525 –  Komisariat Policji w Sędziszowie Małopolskim, 692 838 477 – referent prowadzonego postępowania lub 47 82 24 310 – całodobowy numer dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, bądź na emeil: ropczyce@rz.policja.gov.pl

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

a kiedy bedziecie poszukiować świadków wypadkow motocyklistów w mieście Sędziszów Młp????????????????????????????????????

1
0
Would love your thoughts, please comment.x