Orzech promocje

Ostatnie dni na zgłoszenie zdjęcia do konkursu „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE – Ptaki na niebie i Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”

Konkurs fotograficzny „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE – Ptaki na niebie i Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej” ndobiega końca! Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udziału w tegorocznej edycji.

Tym razem tematem konkursu są ptaki – dzikie ptaki na niebie i Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej. Można wziąć udział w konkursie, robiąc zdjęcia aparatem lub smartfonem, a tematyczne fotografie mogą przedstawiać ptaki w różnych sytuacjach – gdy posilają się w karmniku, gdy pływają po wodzie, gdy polują, gdy bawią się na trawie, gdy ukrywają się w koronie drzew, gdy spacerują po orance, gdy wysiadują młode w gnieździe, gdy wychylają główkę z budki itp.

Wszystkie zdjęcia muszą być wykonane na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Termin zgłaszania zdjęć upływa 8 września 2023 r.

Finał konkursu zaplanowany jest na początek października, gdzie odbędzie się otwarcie wystawy zgłoszonych zdjęć.

Koordynatorem konkursu jest Elżbieta Orzech, tel. 887788412, e-mail: elzbieta.orzech@pcek-ropczyce.pl.

Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie konkursu i na stronie internetowej Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach.

Więc jeśli myślisz, że masz talent do fotografowania ptaków, to nie czekaj ani chwili dłużej i weź udział w konkursie „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE – Ptaki na niebie i Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”. Może właśnie Twoje zdjęcie zostanie nagrodzone!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x