Orzech promocje

Rozgrywki sportowe i ,,Baśniowy galimatias” w Niedźwiadzie Dolnej

W niedzielę 17 września odbył się Rodzinny Piknik Sportowy zorganiowany przez UKS Niedźwiada Dolna i Szkołę Podstawową im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej.

Były ciekawe konkurencje i rozgrywki, występy uczniów a także inscenizacja ,,Baśniowy galimatias” w wykonaniu nauczycieli i pracowników szkoły. Najmłodsi mogli skorzytać z dmuchanej zjeżdzalni, malowania twarzy, paznokci, tatuaży, warkoczyków i dmuchanych baloników. Przekąski i słodkości przygotowali Rodzice.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa z cegiełkami na rzecz szkoły, a następnie losowanie cennych nagród ufundowanych przez Sponsorów.

2 komentarze na temat “Rozgrywki sportowe i ,,Baśniowy galimatias” w Niedźwiadzie Dolnej

 • 22 września 2023 o 14:22
  Permalink

  Szkoda ze naszych władz nie stać na zrobienie zawodów powiatowych dla szkół.Od lat starostwo nie daje sobie z tym rady .Jedyny powiat w województwie ,a może i w Polsce który od lat nie potrafi z tym się uporać. To jest wstyd dla wszystkich radnych powiatowych oraz wójtów i burmistrzów gmin którzy nie widzą w tym problemy .Ten powiat to jakaś jedna wielka porażka .Kto tych ludzi wybiera .Same afery .Rwą się do Sejmu a u siebie prostych spraw nie potrafią załatwić.

  Odpowiedz
  • 23 września 2023 o 09:58
   Permalink

   A co w tym powiecie dobrze działa? Nic!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *