Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Mistrzostwa Biznesu i Zarządzania: młodzi przedsiębiorcy z ZST w Sędziszowie Małopolskim w finale konkursu

W finale Mistrzostw Biznesu i Zarządzania, dziewięć najlepszych drużyn uczniowskich z Polski zmierzyło się z wyjątkowym wyzwaniem. Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim może świętować sukces, gdyż trzej jego uczniowie zajęli zaszczytne 7. miejsce w Polsce.

Organizatorem konkursu był Fundacja Przedsiębiorczości Revas, a przedsięwzięcie otrzymało wsparcie finansowe Narodowego Banku Polskiego w ramach programu edukacji ekonomicznej. Honorowe patronaty nad konkursem objęły Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Badań Edukacyjnych, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Konfederacja Lewiata oraz Fundacja EdtechPoland.

Na czym polegał konkurs?

Uczestnicy konkursu, prowadząc wirtualne “Biura podróży”, podejmowali realistyczne decyzje biznesowe, takie jak zatrudnianie pracowników, zakupy sprzętu czy kształtowanie strategii reklamowej. Konkurs dostarczył im wyjątkowej okazji do rozwijania umiejętności menedżerskich, pracy zespołowej oraz podejmowania decyzji w warunkach ograniczonego czasu.

W eliminacjach, trwających etapami, uczniowie modelowali wirtualne “Agencje Interaktywne”, prezentując swoje umiejętności analityczne i kreatywne podejście do prowadzenia przedsiębiorstwa. Konkurs zgromadził rekordową liczbę uczestników – 340 trzyosobowych zespołów uczniowskich z opiekunami z różnych zakątków Polski.

Organizatorzy podkreślają, że Mistrzostwa Biznesu i Zarządzania nie tylko łączą teorię z praktyką, ale także stanowią unikalną platformę do rozwijania umiejętności niezbędnych do przyszłej kariery zawodowej młodych talentów. Wydarzenie nie tylko celebrowało ich sukcesy, ale również akcentowało kluczową rolę edukacji biznesowej w kształtowaniu przyszłych liderów i przedsiębiorców.

zdjęcie SPRopczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

No a jeśli chodzi o zarządzanie to chyba naboru do tej szkoły już nie będzie? Brakuje chętnych żeby się tam uczyć.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x