Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego 2023: ogłoszenie laureatów podczas X Powiatowej Gali Sportu

W nadchodzącym tygodniu, w ramach jubileuszowej X Powiatowej Gali Sportu, zostaną ogłoszone nazwiska zwycięzców Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego za rok 2023. Wydarzenie to stanowi okazję do podsumowania osiągnięć sportowców rywalizujących w różnych dyscyplinach.

W sumie siedemnastu laureatów zostanie uhonorowanych statuetkami, a także nagrodami finansowymi o następujących wartościach: 1200 zł dla pierwszego miejsca, 900 zł dla drugiego miejsca i 700 zł dla trzeciego miejsca. Ponadto, podczas tego wyjątkowego spotkania, przeprowadzone zostanie losowanie nagrody specjalnej spośród głosujących, za pośrednictwem naszego portalu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na tę wyjątkową ceremonię, która odbędzie się 26 stycznia (piątek) 2024 roku o godzinie 17:00. Miejsce wydarzenia to Hala Widowiskowo-Sportowa przy Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach. Wstęp jest wolny, dlatego zachęcamy do licznej obecności!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x