Orzech promocje

Jak radzić sobie ze stresem? Uczniowie odbyli warsztaty ze znanym aktorem

Ujarzmij stres  i wzmocnij pewność siebie !” – pod takim hasłem odbyły się warsztaty antystresowe w Zespole Szkół Nr 3 w Ropczycach na Osiedlu Czekaj. Zajęcia dla młodzieży klas VI-VIII zorganizowano 17 listopada, a poprowadził je zawodowy aktor, reżyser i trener ludzi biznesu – Jan Krzysztof Szczygieł. Grał on m.in. w serialu Korona Królów.

Warsztaty były profesjonalne, ale w wesołej i przyjaznej atmosferze. ,,Głównym celem tego spotkania było kształtowanie postaw społecznych i budowanie kluczowych kompetencji emocjonalnych oraz ich wpływu i możliwości w pracy nad sobą i nad rolą, jaką przyjmuje uczeń w trakcie swojego rozwoju i podczas całego życia – budowanie nawyków. Uświadomienie uczniom co dzieje się z ich ciałem, gdy się lękają – aspekt fizyczny, co dzieje się w ich głowie – aspekt psychiczny. Pozytywne nastawienie to dodatkowy atut zarządzania sobą. Najważniejszą cechą osobowości jest postawa.” – Bernadeta Kardyś.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Szczygieł
1 rok temu

Cała przyjemność po mojej stronie z gościny u Was. Dziękuję za hone przyjęcie, dobrą współpracę, dobre relację i ciepłą atmosferę. Jesteś wspaniali!. Dziękuję. Jestem wdzięczny 🙂
Jan Szczygieł
http://www.janszczygiel.com

1
0
Would love your thoughts, please comment.x