Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Klub Seniora w Sędziszowie Małopolskim działa już 5 lat

W dniu 31 stycznia 2024 roku seniorzy gminy Sędziszów Młp. `świętowali z radością pięciolecie istnienia Klubu Seniora w Sędziszowie Małopolskim.

Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem wszystkich obecnych przez panie Elżbietę Bajor i Mariolę Majkę. Następnie głos zabrał Burmistrz, który serdecznie pogratulował seniorom aktywności w klubie, doceniając ich inicjatywy oraz wyróżniając osoby zaangażowane w rozwój i działalność klubu, zwłaszcza tych, którzy towarzyszą klubowi od samego początku.

W wydarzeniu wzięła udział także młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim, która przygotowała wzruszający program muzyczny, dodając jeszcze więcej uroku jubileuszowej uroczystości.

Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy mieli okazję wziąć udział w radosnym biesiadowaniu, podczas którego dzielili się wspomnieniami i rozmawiali o przyszłych planach klubu. Niezwykłym akcentem było także wystąpienie seniorki Alicji Romaniuk, która specjalnie na tę okazję napisała okolicznościowy wiersz, stanowiący podsumowanie wspaniałej atmosfery panującej w klubie.

To wyjątkowe święto było nie tylko okazją do wspólnego świętowania i radości, ale również do podziękowania seniorom za ich zaangażowanie i wkład w rozwój społeczności lokalnej. Jubileusz Klubu Seniora to piękny przykład tego, jak wiek nie jest przeszkodą do aktywnego życia społecznego i twórczego działania.

zdjęcia Klub Seniora w Sędziszowie Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x