Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Otwarcie TARGOWISKA w Ropczycach

Dziś 11. września 2021r. miało miejsce oficjalne otwarcie i poświęcenie Targowiska Miejskiego przy ulicy Św. Barbary 7 w Ropczycach.

Uroczyste otwarcie rozpoczęło się od symbolicznego przecięcia wstęgi przed wejściem głównym na targowisko oraz przez poświęcenie obiektu. Po oficjalnej części mieszkańcy mogli degustować potrawy, przygotowane przez KGW z gminy Ropczyce oraz Klubu Seniora.

Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji: strefę zabaw, popcorn, żywe maskotki, dmuchańca i stoiska animacyjne. Całość zwieńczył występ Mieleckiej Kapeli Podwórkowej oraz koncert Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec. 

fot. Miasto i Gmina Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Alfred
Alfred
2 lat temu

Wpadnę tam w lato z patelnia i na tym super obiekcie zrobię obiad bez gazu bo poziom pustaka naprawdę wysoki widać że architekt uczony napewno robił. Brawo bujak kolejny strzał wstyd mi za was bezmózgi.

Skdf
Skdf
2 lat temu

Poziom kiczu żenady level expert. Poprostu cudo

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Ludzie, albo ja jestem nienormalny albo ten co wymyślił tę “imprezę”. Bo jeżeli otwarcie targowiska ma być wielkim wydarzeniem godnym reporterskich fleszy – to oznacza tylko tyle , że żyjemy w grajdole , w którym nie dzieje się nic godnego uwagi i trzeba celebrować nowe targowisko.

ZAPAD 2021
ZAPAD 2021
2 lat temu
Reply to  Anonimowo

Bujak po prostu chce pokazać że coś robi dla Ropczyc … Jakie korzyści przyniesie wyremontowanie tego obiektu dla gminy – żadne , ale musi być szopka , paniusia w szpilkach no i oczywiście ksiundz , łonego najważniejszy , brak placów zabaw dla dzieci na osiedlach pobocznych , brak ku**a na remont dróg , budowę chodnika , ale festyn na otwarcie rynku na który 90 % ludności Ropczyc nie zagląda – trzeba robić . Ja już wiem że nie zmienimy tego bo połowę tej bandy i koleżków nie wywalimy , ale może by tak ktoś w końcu spróbował bo już na każdym kroku w gminie pracuje koleżanka , kolega , rodzina , całe rodziny , a to po znajomości się da do przedszkola da ( chociaż już brak etatów ) , a to do szkoły na etacik chociaż nie ma etatów , a te błazny tam siedzą i myślą że nikt nie wie, nikt się nie orientuje kto z kim i gdzie … ale co się dziwić … ryba psuje się od głowy ..

admin (czytelnik)
admin (czytelnik)
2 lat temu
Reply to  ZAPAD 2021

W tym co piszesz coś jest. Od jakiegoś czasu na plac zabaw jeżdżę z dziećmi do Sędziszowa – ten koło Extransu – jest tam fajne miasteczko rowerowe – w Ropczycach ostanie miejsce gdzie dzieci mogły pojeździć na rowerze to plac przedszkolny PP2 (po chodniku dookoła) i w niedziele nietargowe – parking dawnego TESCO. Proponuję też pojechać do Dębicy koło stadionu KS Wisłoka i zobaczyć jak można zrobić fajny plac zabaw i miejsce do rekreacji. Na basen z dziećmi przez wakacje jeździłem do Pustkowa na Nemo, gdzie dużo ludzi z Ropczyc można było spotkać – nawet jeden Pan radny z Ropczyc tam często bywał 🙂 – pozdrawiam. W Ropczycach w basenie “8” syf i dziura w tynku. Od września tamtego roku zniesiono kartę dużej rodziny, co dało oszczędności 60 tys. zł/rok, a “zaoszczędzone” pieniądze chyba bierze Pan od Mustanga na dokarmianie dziko żyjących kotów – uchwała XXXII/332/21 i poprzednie lata też. Wydaje się 2 mln PLN i plac stoi pusty, koło niego droga św. Barbary, która dobrych parę lat temu po remoncie jak PUK czy jakiś inny twór gminny zrobił jakieś podłączcie w poprzek przy skrzyżowaniu z ul. Krakowską, to całą szerokością jezdnia się zapada, parę metrów dale koło ronda dziura, której nie sposób ominąć. I można tak wymieniać, ale ogólnie brak perspektyw na poprawę, niby coś się robi, ale jak za PRLu – pod siebie i pod kolesi.

qwe
qwe
2 lat temu
Reply to  Anonimowo

Trzeba przyznać że rządzący to ciemnogród, taka szopka na otwarcie targowiska w gminie, z wierchuszką i jeszcze ten ksiądz…, szkoda słów. Widziałem różne wydarzenia, byłem w wielu egzotycznych krajach, sam nie mieszkam już w Ropczycach, wyemigrowałem za granicę. Ale to co się dzieje w PL poprostu dramat. Tu dalej jest PRL i głęboka komuna, Smutne to, że zrobili z Polski i Polaków folwark z tanią siłą roboczą dla obcych koncernów za miskę ryżu, ale oni się chwalą, że tworzą miejsca pracy i że się rozwijamy – chyba zwijamy, a wierchuszka się bawi.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x