Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Trwa VI Edycja Konkursu Fotograficznego Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej – zachęcamy do wzięcia udziału

Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej zaprasza do udziału w szóstej edycji konkursu fotograficznego, którego mottem jest “Nad wodą Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”. Tegoroczna edycja skupia się na fotografowaniu różnorodnych akwenów występujących na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego, takich jak rzeki, rzeczki, strumyki, potoki, stawy, stawki czy oczka wodne.

Regulamin konkursu przewiduje, że każdy uczestnik może zgłosić od 1 do 2 zdjęć, przy czym na każdym zdjęciu powinien być przedstawiony inny obiekt wodny. Prace muszą być wykonane samodzielnie i stanowić oryginalne dzieła autorskie. Współautorstwo jest wykluczone. Technika wykonania zdjęć jest dowolna, ale dopuszczalne są jedynie prace kolorowe. Dozwolone jest edytowanie zdjęć w celu wydobycia ich znaczenia, jednak fotomontaż jest niedopuszczalny.

Tematyka fotografii ma nawiązywać do tytułu konkursu oraz motywu obowiązującego w danej edycji. Warto zaznaczyć, że na fotografii nie może być widoczny wizerunek osoby, która nie wyraziła na to pisemnej zgody.

Konkurs adresowany jest do fotografów amatorów w wieku od 5 do 105 lat. Termin zgłaszania zdjęć upływa 13 września 2024 r.

Osoby zainteresowane konkursem mogą uzyskać wszelkie informacje kontaktując się z koordynatorem konkursu Elżbietą Orzech z Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach – Dział Upowszechniania Kultury pokój nr 14 oraz pod numerem telefonu 17 722 23 45 lub komórkowym 887 788 412. Można również skontaktować się mailowo pod adresem elzbieta.orzech@pcek-ropczyce.pl.

Konkurs stanowi doskonałą okazję dla miłośników fotografii do pokazania piękna i różnorodności wodnych krajobrazów Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej oraz zdobycia nagród i wyróżnień za najlepsze prace.

Regulamin konkursu i przydatne dokumenty TUTAJ.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x