Daniel Obajtek

Nietrzeźwa matka wiozła dzieci do szkoły

Policjanci z Ropczyc zatrzymali do kontroli drogowej kierującą volkswagenem. 39-latka przewoziła samochodem dwójkę swoich nastoletnich dzieci. Mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego miała w organizmie ponad promil alkoholu. Oprócz wysokiej grzywny i utraty prawa jazdy, policjanci sprawdzą, czy kobieta nie naraziła swoich dzieci na niebezpieczeństwo.

W poniedziałek rano, ropczyccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z miejscowości na terenie naszego powiatu, osoba kierująca volkswagenem, może być nietrzeźwa. Funkcjonariusze pojechali we wskazany rejon i zauważyli opisany w zgłoszeniu samochód i zatrzymali go do kontroli drogowej. Za kierownicą volkswagena siedziała 39-letnia mieszkanka naszego powiatu.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującej. Okazało się, że kobieta ma ponad promil alkoholu w swoim organizmie. Wraz z nią, volkswagenem podróżowała dwójka jej nastoletnich dzieci.

Pojazd został przekazany osobie najbliższej, natomiast dzieci bezpiecznie dotarły do szkoły.  

39-latka straciła prawo jazdy. Za prowadzenie w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi wysoka grzywna, a także zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci sprawdzą także, czy mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego, swoim zachowaniem, nie naraziła dzieci na utratę życia lub zdrowia.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x