Orzech promocje

Gmina Ropczyce otrzymała wsparcie z Funduszy Europejskich na rozwój edukacji przedszkolnej

Gmina Ropczyce, działając w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia na lata 2021-2027, otrzymała znaczącą dotację w wysokości 503 062,43 zł. Środki te zostały przyznane na priorytet 7 – Działanie 07.11 dotyczące Edukacji Przedszkolnej, na utworzenie oddziału przedszkolnego na osiedlu Mehoffera w Ropczycach.

Całkowita wartość zadania wynosi 558 958,26 zł, co obejmuje koszty bieżącego funkcjonowania przedszkola przez okres 12 miesięcy oraz zakup niezbędnego wyposażenia. Inwestycja ta stanowi istotny krok w zapewnieniu dzieciom wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz wspieraniu rozwoju lokalnego środowiska.

Realizacja projektu nie tylko zwiększy dostępność edukacji przedszkolnej w Gminie Ropczyce, ale także przyczyni się do poprawy warunków nauki oraz wsparcia rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

zdjęcie Gmina Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rodzic
Rodzic
5 miesięcy temu

Szkoda, że zapomnieli o Przedszkolu nr 1 do którego uczęszcza najwięcej dzieci. Przedszkole od lkilkudziesieciu lat wymaga remontu i dofinansowania z budżetu gminy. A jak na razie to tylko rodzice dzieci uczęszczających i ludzie dobrej woli składają się na zakup chociażby zabawek dla dzieci. Gmina pieniądze wydaje na różnego typu spotkania w Centrum Kultury dla zamkniętych grup a na pieniądze na remont Przedszkola “musi poczekać może nowy rząd da pieniądze na remont” słowa przedstawiciela Rady Gminy na spotkaniu w przedszkolu. Ale wybory się zbliżają, wszystkich rozliczymy …

Ropczycanin
Ropczycanin
5 miesięcy temu
Reply to  Rodzic

Przestań kłamać i sączyć jadem. Żaden z ciebie rodzic tylko działacz opozycji któremu wszystko co zrobi aktualna władza przeszkadza, zawsze będzie niezadowolony i czegoś się czepi. A rzekome wypowiedzi “przedstawiciela Rady Gminy” to jedynie wytwór twojej chorej wyobraźni.

Rasputin
Rasputin
5 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Jak na razie czytając ten komentarz widzę, że to ty saczysz jad,boisz się merytorycznej krytyki i na jakiej podstawie uważasz, że w/w komentator nie jest rodzicem? Pogratulować Jackowski ma konkurencję. A po drugie nie każdy jest zadowolony z aktualnej władzy i ma ku temu prawo do swojego zdania-zmienimy tą klikę w najbliższych wyborach odliczaj czas…

Last edited 5 miesięcy temu by Rasputin
Hela
Hela
5 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Tu dopiero jest sączenie jadem. Prawda jest taka, że niektóre szkoły i przedszkola w naszej gminie potrzebują remontu i wyposażenia. I potwierdzam to ja jako mama i mieszkanka Ropczyc. Tu akurat poglądy nie mają nic do rzeczywistości.

Wojtas
Wojtas
5 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

No to jak jest w końcu? Super wyremontowane czy nie?

Anonim
Anonim
5 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Ale co? Nieprawdę napisał? Ropczyce czekają na zmianę władzy!

6
0
Would love your thoughts, please comment.x