Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Już w środę 30 grudnia bądźcie z nami ONLINE

Powiat ropczycko-sędziszowski ogłosił termin rozstrzygnięcia VI Plebiscyt na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego w 2019 roku, którego głosowanie odbyło się za pośrednictwem naszego serwisu RRS24.

Głosowanie internetowe trwało od 3 do 26 stycznia 2020 r. Podobnie jak w poprzednich latach głosujący wybierali zwycięzców w pięciu kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku, Talent Roku, Działacz Sportowy Roku oraz Drużyna Roku. W tej edycji, po raz pierwszy kapituła konkursowa przyzna również nagrodę jednej osobie szczególnie zaangażowanej w działalność sportową.

Ze względu na okoliczności oraz stan epidemiczny przyjęty w Polsce i związane z nim obostrzenia, finałowa Gala ogłoszenia wyników Plebiscytu nie mogła się odbyć. Dlatego powiat ropczycko-sędziszowski ogłosi zwycięzców ONLINE.

W ŚRODĘ 30 GRUDNIA g. 18 – FACEBOOK RRS24 – TUTAJ!

30 grudnia 2020 roku o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich na wirtualne spotkanie, na którym to zostaną ogłoszone wyniki Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego w 2019 roku.

SPOŚRÓD GŁOSUJĄCYCH WYLOSOWANA ZOSTANIE NAGRODA

Transmisja na żywo odbędzie się za pośrednictwem naszego profilu na portalu Facebook oraz profilu Starostwa Powiatowego w Ropczycach.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sportowiec
Sportowiec
3 lat temu

Nareszcie! Dobrze, że zdążą jeszcze w tym roku…

Łukasz
Łukasz
3 lat temu

Na koniec 2020 roku, wybierają za rok 2019 ?

anonim
anonim
3 lat temu
Reply to  Łukasz

Nie wybierają tylko ogłaszają wyniki.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x