Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wizyta żołnierzy w Domu Pomocy Społecznej w Rudzie

W przeddzień świąt Bożego Narodzenia, 23 grudnia br., Dom Pomocy Społecznej w Rudzie odwiedzili żołnierze 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej. 

Serdecznie dziękujemy za świąteczne życzenia, upominki dla naszych mieszkańców, oraz wszelkie dary, w tym środki higieny, które są szczególnie potrzebne w naszej placówce.

Chcemy również wyrazić wdzięczność młodzieży i opiekunom ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Zespole Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach za życzenia oraz łakocie dla naszych mieszkańców. Oraz dzieciom ze szkoły Podstawowej nr 2 w Sędziszowie Młp. za piękne własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, oraz mnóstwo słodkości.

Bardzo dziękujemy, że o nas pamiętacie. Każdy upominek to ogromna radość dla naszych podopiecznych.

Te święta na pewno są o wiele trudniejsze niż w poprzednich latach. Tym bardziej, że święta Bożego Narodzenia szczególnie wiążą się z bliskością drogich nam osób. Tej bliskości niestety tym razem zabrakło w wymiarze fizycznym. Nie zabrakło jednak wsparcia duchowego, wzajemnej życzliwości, dobrych życzeń. Rodziny i bliscy naszych mieszkańców już od dawna przesyłali im świąteczne upominki, nie zabrakło listów i telefonów. To wszystko złożyło się na światło nadziei, które co roku powraca do nas jako pamiątka wydarzeń betlejemskiej nocy i nie pozwala zapominać, że nie jesteśmy sami, że KTOŚ się stale o nas troszczy.

Materiał: DPS Ruda

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x