Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W 19 kolejce klasy O cztery drużyny ugrały tylko punkt

Jeden punkt wywalczyły cztery powiatowe teamy piłkarskie klasy okręgowej Dębica, w pierwszej ligowej kolejce, po przerwie związanej z wiosennym lockdownem. Mecze rozegrano w weekend 24, 25 kwietnia.

W spotkaniach 24 kolejki klasy O, z drużyn regionu ropczycko-sędziszowskiego tylko Victoria Ocieka, była gospodarzem meczu, podejmując przeciwnika z sąsiedniego powiatu, Smoczankę Mielec.

Po bezbramkowej pierwszej części gry, Mielczanie w 25 minut drugiej połowy zdobyli trzy gole. Victoria przegrała3-0 i była to jej 15 porażka w 19 pojedynku sezonu 2020/21.

Olchovia Olchowa trzy gole dała sobie strzelić liderowi rozgrywek, Czarnym Trześń. Uległa mu 3-0

Olchowianie dwie bramki stracili już po 6 minutach spotkania rozgrywanego w gminie Mielec.

Płomień Zagorzyce po bramce Pawła Chudyby remisował 1-1 do przerwy w gościach, w grze z wiceliderem tabeli, Victorią Czermin.

Po zmianie stron, gole zdobywali już tylko gospodarze odnosząc nad Płomieniem zwycięstwo 3-1.

Rafał Długosz i Przemysław Kanach zdobywali bramki dla Piasta Wolica Piaskowa w pierwszej części pojedynku z Chemikiem Pustków. Ekipa trenera Marka Kanacha przed przerwą wygrywała 1-2 u “Chemicznych”.

Gospodarze wyrównali na 2-2 po godzinie gry. Więcej celnych trafień w tej grze już nie było.

Miejsca powiatowych zespołów po 19 rozegranych kolejkach sezonu 2020/21 w tabeli klasy O Dębica: 8 pozycja – Piast (33 punkty), 10 pozycja – Płomień (26 punktów), 13 pozycja – Olchovia (17 punktów), 18 pozycja, ostatnia – Victoria (6 punktów).

Przewodzący rozgrywkom team Czarnych Trześń zgromadził dotychczas 48 punktów.