Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Po sobotniej nawałnicy strażacy mieli dużo pracy [zdjęcia]

Według danych KW PSP w Rzeszowie po sobotnich burzach podkarpaccy strażacy interweniowali 957 razy. Najwięcej interwencji w powiecie dębickim, a także ropczycko-sędziszowskim i jasielskim.
  • ponad 2600 zaangażowanych strażaków OSP I PSP
  • dwóm rannym osobom udzielono pomocy,
  • ponad 90 uszkodzonych dachów.

Nasze interwencje głównie polegały na usuwaniu połamanych konarów drzew leżących na ulicach, chodnikach, posesjach i liniach energetycznych. Pompowaliśmy wodę z zalanych piwnic i posesji. Udrożnialiśmy przepusty drogowe – informuje bryg. Marcin Betleja, rzecznik prasowy podkarpackiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Strażacy w naszym powiecie mieli bardzo dużo pracy. Wiele gospodarstw było bez prądu jeszcze w niedzielę. Poniżej zdjęcia z akcji strażaków z różnych jednostek powiatu. W imieniu mieszkańców dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 miesięcy temu

To wszystko po raz kolejny obnaża zerowe przygotowanie do tego typu zdarzeń! Gdzie są komórki odpowiadające w gminach za utrzymanie dróg? Wydziały dróg? Zamulona kanalizacja, brudne ulice (piasek spływa do kanałów), brak wycinki drzew i przycinania drzew przy liniach energetycznych i drogach. Ktoś za to odpowiada i bierze duże pieniądze!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x