Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Nie żyje aspirant Wojciech Tobiasz – Rzecznik Prasowy KPP w Ropczych

Otrzymaliśmy smutną wiadomość o śmierci ropczyckiego rzecznika prasowego policji aspiranta Wojciecha Tobiasza. Przez ostatnich 11 lat był związany z mundurem, od 2017 roku służył jako oficer prasowy w Komendzie Powiatowej Policji w Ropczycach.

Ta tragiczna strata porusza nas jako redakcję głęboko. Rzecznik prasowy pełnił kluczową rolę w zapewnianiu społeczeństwu aktualnych informacji na temat działań policyjnych, incydentów oraz bezpieczeństwa publicznego. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętność komunikowania się były nieocenione w utrzymywaniu przejrzystej i rzetelnej komunikacji pomiędzy organami ścigania a społeczeństwem. Był on pośrednikiem, dzięki któremu RRS24 i opinia publiczna mogły poznać informacje dotyczące ważnych wydarzeń, śledztw i inicjatyw policyjnych.

Śmierć policjanta Wojciecha Tobiasza – rzecznika prasowego, to nie tylko strata dla policji, ale także dla całego społeczeństwa. Jego oddanie w pracy, zdolności komunikacyjne i zdolność do zachowania spokoju w trudnych sytuacjach były niewątpliwie nieocenione. Ciężko nam uwierzyć, że nie usłyszymy już jego głosu po drugiej stronie telefonu…

W tych trudnych chwilach nasze myśli i kondolencje kierujemy w stronę rodziny, przyjaciół oraz kolegów z pracy.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ilona
Ilona
10 miesięcy temu

za wcześnie… wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich…

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu

😥 za wcześnie… Kondolencje dla rodziny i przyjaciół. Żegnaj i do zobaczenia po drugiej stronie …

W.
W.
10 miesięcy temu

żegnaj Gościu…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x