Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Szkoła organizuje kiermasz, aby wesprzeć zbiórkę na leczenie mieszkańca Gminy Ropczyce

Dziś pisaliśmy o ciężkiej chorobie Roberta z Niedźwiady – TUTAJ. Potrzebuje on wsparcia finansowego w walce o zdrowie, a ma dla kogo walczyć – przede wszystkim dla żony i dwójki małych dzieci. Szkoła Podstawowa w Łączkach Kucharskich chce mu pomóc.

W najbliższy wtorek, w szkole podstawowej, będzie zorganizowany kiermasz charytatywny. W akcje zaangażowali się nauczyciele, uczniowie, rodzice, a także lokalna społeczność, w tym przedsiębiorcy. Ale pomóc może każdy. Mile widziane jest jakiekolwiek wsparcie – czy to produktowe na kiermasz, czy pieniężne.

Bardzo prosimy o wszelkie wsparcie rodziców, uczniów oraz lokalnych przedsiębiorców poprzez przynoszenie różnorakich wypieków, zakup lub też wrzucenie do puszki dobrowolnej kwoty. Jest to wspaniały człowiek, mąż i tata dwóch chłopczyków 1,5 i 8 lat. Prosimy, nie pozostańmy obojętni na cierpienie i potrzebę pomocy w leczeniu. Wierzymy, że tak jak zawsze zmobilizujemy się wszyscy razem i pomożemy. – fragmnet wpisu na stronie szkoły.

Zachęcamy mieszkańców Łączek Kucharskich, Okonina i okolic do wybrania się na kiermasz, a jeśli ktoś chce pomóc w inny sposób to najlepiej skontakować się bezpośrednio z placówką.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x