Orzech promocje

Ktoś ukradł agregat potrzebny do zasilania respiratora Wojtusia z Wielopola

Pamiętacie Walecznego Wojtusia z Wielopola, który od urodzenia zmaga się z wieloma przeciwnościami losu? Teraz ktoś okradł jego rodziców, a wśród skradzionych rzeczy był agregator prądotwórczy potrzebny do zasilania respiratora Wojtusia.

Każda awaria prądu stwarza dla chłopca zagrożenie zdrowia i życia. Mama chłopca prosi o pomoc w odzyskaniu sprzętu. Może ktoś coś widział, albo zauważy teraz próbę sprzedaży. Wszystkich prosimy o czujność i kontakt.

,,Kochani Proszę pomóżcie w nocy z soboty 4 lutego na niedzielę 5 lutego skradziono nam z samochodu agregat prądotwórczy Fogo Honda 3001R, piłe shindaiwa 501sx i zakrętak dewalt. Ale najważniejszy w tym wszystkim jest agregat ze względu na naszego synka Wojtusia, który oddycha przez respirator oraz inne sprzęty ratujące mu życie które muszę mieć stały dostęp do prądu ze względu na pogodę wiele razy uchronił nas od pobytu w szpitalu. Agregat w takich sytuacjach ratuje Wojtusiowi życie. Wszystkie osoby które mogą coś wiedzieć albo trafią na ogłoszenie sprzedaży podobnego sprzętu bardzo proszę o kontakt. “

Może ktoś dysponuje takim agregatem, a nie potrzebuje i mógłby go odsprzedać taniej to również prosimy o wiadomość. Wierzymy, że nikt nie chce zostawić Wojtusia bez wsparcia. Jeśli pojawi się zbiórka na zakup agregatu poniformujemy was o tym.

AKTUALIZACJA

Ruszyła zbiórka na ten cel. Widzieliśmy wasz odzew i chęć pomocy. Kto może niech wpłaci chociaż symboliczną kwotę.

Aktualizacja 08.02.2023

Dzięki Wam udało się uzbierać na nowy agregat. Zbiórka tamta musiała być zakończona, ale nadal można wesprzeć leczenie Wojtusia, jego rehabilitacje.

Link TUTAJ.

Poniżej zdjęcie przykładowe z internetu takiego agregatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *