Orzech promocje

Inauguracja Koła Seniorów – nowa inicjatywa spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem

W czwartek, 21 marca 2024 roku, odbyło się uroczyste otwarcie Koła Seniorów w Ociece, które gromadzi członków z terenu Parafii Ocieka. Spotkanie, które miało miejsce w Domu Strażaka w Ociece, zgromadziło liczne grono ważnych gości oraz mieszkańców zainteresowanych nową inicjatywą.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Grzegorz Ożóg Wójt Gminy Ostrów i przedstawiciele samorządu gminnego i powiatowego. Ich obecność podkreśliła znaczenie i wsparcie ze strony lokalnych władz dla inicjatyw skierowanych do seniorów.

Zajęcia oraz atrakcje dla seniorów będą przygotowywane przez pracowników Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Ostrów, którzy także aktywnie uczestniczyli w inauguracji Koła. Atmosfera spotkania była serdeczna i pełna wzajemnych wspomnień, co sprzyjało integracji uczestników.

Już na samym początku do Koła zapisanych zostało około 30 seniorów, jednak organizatorzy spodziewają się, że ta liczba będzie jeszcze rosła w nadchodzących tygodniach. Inicjatywa Koła Seniorów w Ociece cieszy się zatem dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności i stanowi kolejny krok w tworzeniu aktywnego życia społecznego dla seniorów na terenie Parafii Ocieka.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x