Orzech promocje

Konwencja Wyborcza Kazimierza Moskala: Otwarcie na Rodzinę, Rozwój i Bezpieczeństwo

W niedzielę, 24 marca, Zespół Szkół im. ks. dra Jana Zwierza w Ropczycach stał się miejscem ważnego wydarzenia politycznego. Konwencja Wyborcza Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości zgromadziła blisko 200 osób – od sympatyków po kluczowe postacie z życia politycznego.

Wśród gości specjalnych znaleźli się Posłanka na Sejm RP, Ewa Leniart oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl, podnosząc rangę wydarzenia. Również Jacek Magdoń, Radny Województwa Podkarpackiego, cieszył się ciepłym przyjęciem.

Centralną postacią konwencji był Kazimierz Moskal, aspirujący na stanowisko Burmistrza Ropczyc, który zaprezentował swój program wyborczy, oparty na trzech kluczowych filarach: Rodzina, Rozwój, Bezpieczeństwo. Moskal podkreślił znaczenie współpracy z mieszkańcami w tworzeniu przyszłości miasta, co spotkało się z entuzjastycznym odzewem uczestników.

Symboliczny gest zobowiązania

Jednym z najbardziej pamiętnych momentów konwencji było złożenie przez każdego kandydata symbolicznego podpisu na “Wielkiej Tablicy” z programem wyborczym. Ten gest miał podkreślić ich osobiste zobowiązanie do realizacji zapowiedzianych przedsięwzięć i ścisłą współpracę z lokalną społecznością.

Kazimierz Moskal wyraźnie zaznaczył, że jego program wyborczy pozostaje otwarty na sugestie i potrzeby mieszkańców Ropczyc.

Wydarzenie to nie tylko demonstrowało jedność i siłę zespołu kandydatów Kazimierza Moskala, ale również ich gotowość do podjęcia wyzwań i realizacji projektów mających na celu rozwój Ropczyc i okolic.

Podsumowując, Konwencja Wyborcza w Ropczycach była kluczowym momentem dla lokalnej sceny politycznej, podkreślającym zaangażowanie KW PiS w dialog z mieszkańcami oraz prezentującym konkretny plan działania na nadchodzące lata. To wydarzenie nie tylko przybliżyło wyborców do kandydatów i ich programów, ale także zobowiązało kandydatów do ich realizacji, co jest ważnym krokiem na drodze do świadomego wyboru w nadchodzących wyborach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x