Orzech promocje

Świąteczny nastrój i lokalna twórczość w Sędziszowie Małopolskim

22 marca mieszkańcy Sędziszowa Małopolskiego mieli okazję uczestniczyć w Kiermaszu Wielkanocnym zorganizowanym przez MGOK. Atmosfera tego spotkania była niezwykle radosna i pełna kolorów, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój.

Na licznych stoiskach można było odnaleźć prawdziwe skarby świątecznej twórczości lokalnych artystów, organizacji, oraz instytucji, takich jak Koło Gospodyń Wiejskich czy Klub Seniora. Pisanki zdobione misternymi wzorami, kolorowe stroiki i ręcznie wykonane ozdoby zachwycały oko odwiedzających.

Szczególnie godne uwagi było zaangażowanie uczniów ze szkół średnich w Sędziszowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w zakresie rękodzieła, kulinariów i artystycznej wyobraźni. Zarówno Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Skargi, jak i Zespół Szkół Technicznych zaprezentowały imponujące prace, dowodząc, że młode pokolenie chętnie angażuje się w twórcze działania.

Różnorodność i bogactwo talentu prezentowane przez wystawców zachwyciły wszystkich odwiedzających. Nie był to jednak tylko czas na zakupy świątecznych dekoracji, ale także okazja do zainspirowania się twórczością lokalnej społeczności oraz wsparcia lokalnych artystów.

Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego, Bogusław Kmieć, osobiście podziękował wszystkim artystom za trud włożony w przygotowanie zaprezentowanych dzieł, podkreślając ich znaczenie dla lokalnej kultury i wspólnoty.

zdjęcia MGOK Sędziszów MŁP.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x