Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Mamy wicemistrza Polski w wędkarstwie podlodowym

W gminie Sędziszów Małopolski, oprócz bogatego dziedzictwa kulturowego i sportowych pasji, ma miejsce kolejny triumf – Jan Wszołek został wicemistrzem Polski w wędkarstwie podlodowym.

Jan Wszołek, pod koniec stycznia, zdobył drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Podlodowym na jeziorze Rospuda w Augustowie.

11 marca bieżącego roku, burmistrz Bogusław Kmieć, z dumą wręczył nagrodę Janowi Wszołkowi za osiągnięcie tego znaczącego sukcesu. Jest to nie tylko powód do dumy dla samego zawodnika, ale również dla całej gminy, która może poszczycić się tak wybitnym talentem w dziedzinie wędkarstwa.

W trakcie ceremonii wręczenia nagrody, burmistrz Kmieć życzył mężczyźnie kolejnych sukcesów na arenie ogólnopolskiej i światowej. Ten zaszczytny tytuł jest wyrazem uznania dla ciężkiej pracy, determinacji oraz zaangażowania, jakie Jan Wszołek wkłada w rozwijanie swojego talentu wędkarskiego.

Jest to także inspiracja dla innych mieszkańców gminy Sędziszów do podążania za swoimi pasjami i marzeniami, niezależnie od dziedziny, w której się realizują. Sukces Jana Wszołka jest dowodem na to, że konsekwencja i zaangażowanie mogą przynieść wyjątkowe rezultaty, które przynoszą dumę i radość zarówno jednostce, jak i społeczności lokalnej.

zdjęcia UM w Sędziszowie Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x