Orzech promocje

20-letni kierowca stracił prawo jazdy

20-letni kierujący volkswagenem w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h. Młodemu mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie został ukarany wysokim mandatem i 13 punktami karnymi.

W poniedziałek około godz. 19, funkcjonariusze z ropczyckiej drogówki, w Ropczycach na ul. 3-go maja, zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h. Urządzenie wykazało, że kierowca jechał z prędkością 102 km/h.

20-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł, a na jego konto wpłynęło 13 punktów karnych. Z uwagi na przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, zgodnie z przepisami policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków drogowych, a skutki wielu takich zdarzeń nie byłyby tak tragiczne, gdyby ich uczestnicy poruszali się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

To nie kierowca tylko przeceniający swoje umiejętności młody człowiek

1
0
Would love your thoughts, please comment.x