Orzech promocje

Od jutra zmiana organizacji ruchu w Ropczycach

W Ropczycach ruszają prace związane z przebudową chodników wzdłuż ulicy Mickiewicza. Od 3 kwietnia będzie zmiana organizacji ruchu.

Głównym celem inwestycji jest odnowienie odcinka od mostu nad rzeką Wielopolka do ronda na skrzyżowaniu ulic Witosa i NMP, którego długość wynosi około 200 metrów. Prace rekonstrukcyjne będą skupiać się głównie po lewej stronie drogi, w sąsiedztwie Zespołu Szkół Agro-Technicznych.

Remont rozpocznie się od ronda im. Władysława Sąsiadka i będzie kierował się w stronę centrum miasta, co spowoduje konieczność zamknięcia chodnika w wyznaczonym odcinku. Ponadto, kierowcy powinni się spodziewać zwężonych pasów na terenie prowadzonych prac.

W związku z wprowadzonymi zmianami w organizacji ruchu, zarówno kierowców, jak i pieszych, prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do wprowadzonych zmian.

zdjęcie Gmina Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katamita proboszcza
Katamita proboszcza
3 miesięcy temu

No i po co? Tam praktycznie nie ma nic do roboty. No ale tak, wybory za tydzień, to trzeba pokazać, że coś się dzieje

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

Będzie bezpieczniej hahaha mamy rondo z którego nikt nie umie korzystać zamiast świateł, które upłynniłyby ruch, bo mamy tam 4 przejścia dla pieszych, a pieszy jak nie ma czerwonego to ma pierwszeństwo. No i nikt nie wie, że jak jest po drugiej stronie drogi to pierwszeństwa już nie ma i auta stoją, korki od 7:30 sięgają stadionu, nic nie usprawniło to rondo. Potrzeba nam zmiany władzy!

Czarna Mamba
Czarna Mamba
3 miesięcy temu

Co z tego że wybory, przynajmniej coś zrobią. A dużo poruszam się tym odcinkiem i cieszę się że zostanie on poprawiony

3
0
Would love your thoughts, please comment.x