Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Publiczne Przedszkole Nr 1 w Sędziszowie Młp. walczy o plac zabaw dla swoich podopiecznych! Zagłosuj

Sędziszowska “Jedyneczka” rusza do boju o wygraną w konkursie, którego stawką jest nowy plac zabaw dla swoich maluchów. Głosowanie trwa do 20 maja bieżącego roku, a czasu zostało już niewiele. Dlatego każdy oddany głos ma ogromne znaczenie.

Głosować można TUTAJ.

Plac zabaw to nie tylko miejsce do zabawy, ale także przestrzeń, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dla najmłodszych mieć możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijania swoich umiejętności ruchowych i społecznych oraz integrowania się z rówieśnikami.

Publiczne Przedszkole Nr 1, działając w duchu troski o dobro swoich podopiecznych, podjęło wysiłek uczestnictwa w konkursie, aby zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju. Teraz nadszedł czas, aby wspierać tę szlachetną inicjatywę.

Każdy z nas może przyczynić się do spełnienia marzenia dzieci o nowym miejscu do zabawy. Wystarczy oddać swój głos w konkursie na rzecz Publicznego Przedszkola Nr 1. Każdy głos jest ważny i może przynieść ogromną radość małym mieszkańcom “Jedyneczki”.

Zachęcamy więc wszystkich do wsparcia tej szczytnej sprawy poprzez udział w głosowaniu i dzielenie się tą informacją z innymi. Razem możemy uczynić wielką różnicę w życiu dzieci i sprawić, że ich codzienność stanie się jeszcze bardziej radosna i pełna atrakcji.

Niech Sędziszowska “Jedyneczka” zdobędzie swoje zasłużone miejsce na liście zwycięzców!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x