Orzech promocje

Spotkanie z Mistrzem w Sędziszowskim Ratuszu

24 maja bieżącego roku Mistrz Świata federacji WBC w kategorii Bridger, Łukasz Różański, stanie przed jednym z największych wyzwań w swojej dotychczasowej karierze, gdy spotka się na ringu z Lawrencem Okolie.

W rozmowie z Burmistrzem Sędziszowa Małopolskiego i mediami przyznał, że jest to dla niego ogromne wyzwanie, które wymaga maksymalnego zaangażowania i determinacji. W związku z tym, że walka zbliża się wielkimi krokami, potrzebuje wsparcia i dopingowania fanów bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

W ramach tradycji, Łukasz został zaproszony przez Burmistrza Bogusława Kmiecia, do sędziszowskiego Ratusza. Burmistrz wraz z Senatorem Zdzisławem Pupą wyrazili wsparcie dla sportowca w tej kluczowej dla niego chwili i życzyli powodzenia. Podczas spotkania, Łukasz został również obdarowany gratulacjami z okazji narodzin syna, Stanisława.

To wydarzenie stanowi nie tylko wyraz lokalnego poparcia dla Łukasza, ale również manifestację dumy z osiągnięć sportowych oraz życiowych mistrza z sędziszowskiej społeczności.

Na naszej stronie FB można obejrzeć LIVE z tego spotkania.

zdjęcia FB Bogusław Kmieć

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x