Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W Ropczycach będzie Strefa Kibica – RCSiR jako pierwsze na Podkarpaciu z licencją na pokazywanie wszystkich meczów Euro 2024!

Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji uzyskało licencję na transmisję wszystkich meczów mistrzostw Europy 2024. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa na Podkarpaciu, która przyniesie mieszkańcom regionu niezapomniane sportowe emocje i wyjątkowe wspólne chwile spędzone przy największym piłkarskim wydarzeniu Europy. 

– Wiemy dobrze, że sport na najwyższym poziomie, a już na pewno ten reprezentacyjny, angażuje i łączy absolutnie zdecydowaną większość Polaków. Wychodząc temu naprzeciw, zorganizujemy w Ropczycach piłkarską Strefę Kibica – mówi Marek Ormiański, Dyrektor RCSiR.

Jak informuje RCSiR od 14 czerwca do 14 lipca 2024 roku, Stadion Miejski w Ropczycach stanie się sercem piłkarskich emocji. Wszystkie mecze Mistrzostw Europy będą transmitowane na żywo na dużym ekranie w specjalnie zorganizowanej Strefie Kibica. Mieszkańcy Ropczyc i okolic będą mieli okazję wspólnie kibicować zarówno reprezentacji Polski, jak i innym drużynom, ciesząc się atmosferą europejskich stadionów.

Tegoroczne Mistrzostwa Europy odbędą się w Niemczech. Polska reprezentacja zmierzy się w grupie z Holandią (16 czerwca, 15:00, niedziela), Austrią (21 czerwca, 18:00, piątek) oraz Francją (25 czerwca, 18:00, wtorek). Wszystkie te mecze będą transmitowane w Strefie Kibica. Turniej otworzy spotkanie Niemcy – Szkocja, które odbędzie się w piątek, 14 czerwca o godzinie 21:00. Zakończenie Mistrzostw przewidziano na 14 lipca, kiedy to o godzinie 21:00 rozegrany zostanie finałowy mecz.

Szczegółowy harmonogram transmisji oraz informacje o wydarzeniach towarzyszących Strefie Kibica będą regularnie aktualizowane na stronie internetowej RCSiR w Ropczycach, a także u nas.

źródło RCSiR w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
18 dni temu

Super pomysł. rozumiem, że z wysokości trybun będzie można oglądać mecze? Fajnie, jakby można było zakupić piwko w trakcie meczów.

Anonim
Anonim
19 dni temu

Brawo! Już widać pozytywne zmiany w mieście. Pożegnanie zielonej koniczynki tylko przynosi korzyści!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x