Orzech promocje

Piknik Rodzinny w Ropczycach – Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

28 maja 2024 roku na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ropczycach odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Wydarzenie przyciągnęło wiele uśmiechniętych twarzy dzieci i dorosłych, którzy wspólnie cieszyli się przygotowanymi atrakcjami.

Piknik obfitował w występy wokalne i muzyczne, a także liczne atrakcje skierowane zarówno do najmłodszych, jak i nieco starszych uczestników. Był to doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny i przyjaciół, a także na podkreślenie wartości integracji społecznej.

W wydarzeniu wzięli udział Piotr Kapusta, Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, oraz Jacek Róg, Wicestarosta. Ich obecność podkreśliła znaczenie tego rodzaju inicjatyw, które mają na celu integrację społeczną oraz uznanie wartości każdego człowieka, niezależnie od jego możliwości.

Piknik Rodzinny stał się nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale także do podkreślenia ważnych społecznych wartości, takich jak równość, akceptacja i szacunek dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

zdjęcia Starostwo Powiatowe w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x