Dzień Kobiet w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim
6 marca w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które zgromadziło liczne mieszkanki
Czytaj więcej6 marca w Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Małopolskim odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które zgromadziło liczne mieszkanki
Czytaj więcejW Sędziszowie Małopolskim obchodzono wyjątkowy dzień dedykowany wszystkim kobietom działającym na rzecz społeczności lokalnej. Gminny Dzień Kobiet, zorganizowany przez władze
Czytaj więcej8 marca to wyjątkowy dzień na całym świecie – Dzień Kobiet. To nie tylko czas celebracji, ale również refleksji nad
Czytaj więcej