Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Władze Sędziszowa Małopolskiego doceniły wyjąktowe znaczenie KOBIET w społeczności lokalnej

W Sędziszowie Małopolskim obchodzono wyjątkowy dzień dedykowany wszystkim kobietom działającym na rzecz społeczności lokalnej. Gminny Dzień Kobiet, zorganizowany przez władze miasta, zgromadził wiele przedstawicielek różnych organizacji i instytucji, które w swojej codziennej pracy przyczyniają się do rozwoju gminy.

Uroczystość odbyła się 8 marca w sędziszowskim Domu Kultury, gdzie każda kobieta została obdarowana życzeniami oraz kwiatami, podkreślając tym samym ich wyjątkowe znaczenie w społeczności lokalnej. Ponadto, w ramach podziękowania za ich wkład w rozwój gminy, wręczono również bony pieniężne dla Kół Gospodyń Wiejskich i stowarzyszeń.

W części artystycznej spotkania nie zabrakło emocji i wzruszeń. Aktor teatralny i musicalowy, Dariusz Kordek, zachwycił publiczność swoim koncertem. Znany szerokiej publiczności głównie z roli Marka Siedleckiego w kultowej telenoweli “W labiryncie”, Kordek zapewnił wszystkim obecnym niezapomniane chwile rozrywki i refleksji.

Gminny Dzień Kobiet był doskonałą okazją nie tylko do uhonorowania zaangażowania kobiet w życie społeczne i kulturalne gminy, ale także do wspólnego świętowania ich wyjątkowości i roli, jaką odgrywają w lokalnej społeczności.

zdjęcia TV Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x