Orzech promocje

Pijani kierowcy na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Dwóch pijanych kierowców zatrzymali wczoraj dzielnicowi z ropczyckiej komendy. Jeden kierował skuterem, a drugi osobowym renaultem. Motorowerzysta miał prawie 2 promile, a kierujący samochodem prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie.

15-go kwietnia policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. Do pierwszego zatrzymania doszło przed godz. 15, w miejscowości Sielec. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim, uzyskali informację, że kierujący renaultem może być nietrzeźwy. Informacja ta szybko została potwierdzona. Policjanci napotkali wskazany pojazd, którym kierował nietrzeźwy 53-latek. Badanie alkomatem wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Stracił prawo jazdy, czeka go także odpowiedzialność przed sądem.

Kary nie uniknie także kierujący skuterem, który został zatrzymany godzinę później, w miejscowości Blizna. Tym razem dzielnicowi z ropczyckiej komendy zauważyli motorowerzystę, który nie korzystał z kasku ochronnego. Zatrzymali go do kontroli drogowej. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od mężczyzny alkohol. Okazało się, że 63-latek ma prawie 2 promile alkoholu. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x