Orzech promocje

Gala Boksu Zawodowego – w pojedynku wieczoru wystąpi Bokser z naszego regionu – Łukasz Różański!

Pochodzący z Czarnej Sędziszowskiej a aktualnie mieszkający w Rzeszowie Łukasz Różański zmierzy się na gali boksu zawodowego z Izuagbe Ugonoh. Gala boksu odbędzie się już 6 lipca na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z okazji 75lecia Stali Rzeszów.

Przedsprzedaż biletów trwa a do tej pory organizatorzy sprzedali ponad połowę z 4 tysięcy dostępnych miejsc. Ceny biletów od 25 zł a im bliżej ringu to drożej nawet 1500 zł.

Różański w wywiadzie dla TVP Sport mówi, że „…jest to dla niego walka o wszystko, bardzo ważna i chce ją wygrać…” Zwycięstwo otwiera mu drzwi na Europę i do pojedynków z zawodnikami z górnej półki. Łukasz na swoim koncie ma wszystkie walki wygrane 10 pojedynków w tym 9 przez nokaut, zaś jego rywal Izu ma na swoim koncie 19 pojedynków – 18 zwycięskich w tym 15 przez nokaut. Walka z Izu raczej nie będzie należeć do łatwych, ale liczymy, że Łukasz Różański wygra a my kibicujemy naszemu chłopakowi z regionu: oby Izu skończył na deskach!

Transmisja z Gali  Knockout Boxing Night 7 można będzie oglądać na TVP Sport od godz. 19:05 a walka wieczoru Różański vs Izu zostanie zaprezentowana o godz. 23:25 na TVP1 i TVP Sport

Źródło zdjęcia: bokser.org

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x