Orzech promocje

STRZELCY potrzebują naszych głosów!

Towarzystwo Przyjaciół Związku Strzeleckiego im. kpt Franciszka Macha w Sędziszowie Małopolskim to stowarzyszenie, które zrzesza Strzelców i Orlęta należących do Jednostki Strzeleckiej 2051 im. mjr Władysława Rudolfa Wilka w Sędziszowie Małopolskim.

To dzięki “Strzelcom” nasi najmłodsi (ale nie tylko) na organizowanych festynach w powiecie ropczycko-sędziszowskim mieli okazje postrzelać do tarczy, zobaczyć sprzęt i wyposażenie wojskowe oraz przejechać się quadem!

Teraz to oni potrzebują naszego wsparcia w postaci głosów (link TUTAJ), aby ich projekty miały szansę na realizację:

 • „Otwarty trening i zawody strzeleckie dla Sędziszowa Małopolskiego”
  Projekt zakłada zakup trzech replik broni ASG, przeprowadzenie otwartego i bezpłatnego treningu strzeleckiego oraz zawodów strzeleckich z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
 • „wSpinamy się dla Niepodległej”
  Projekt zakłada zakup sprzętu wspinaczkowego oraz przeprowadzenie zajęć sportowych połączonych z akcją wejścia na ściankę wspinaczkową 101 osób z okazji 101. rocznicy
  odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Link do głosowania znajdziesz TUTAJ, wystarczy wejść, zaznaczyć odpowiedni projekt (tylko jeden z dwóch) i przesłać głos! To nic nie kosztuje a możemy razem Wesprzeć inicjatywę Towarzystwa Przyjaciół Związku Strzeleckiego im. kpt Franciszka Macha. Głosować będzie można do 9 sierpnia do godziny 23:59.

Działalność Jednostki Strzeleckiej 2051 na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego to m.in.: 

 • udział, praktycznie w każdej uroczystości patriotycznej i patriotyczno-religijnej organizowanej zarówno na trenie powiatu, 
 • zabezpieczenie medyczne i logistyczne różnego rodzaju wydarzeń,
 • organizowanie zajęć dla młodzieży z zakresu szkolenia wojskowego, strzelectwa sportowego, pierwszej pomocy przedmedycznej,  – organizowanie turniejów, gier terenowych, pokazów strzeleckich.  

Działaniom strzelców patronuje 21 Brygada Strzelców Podhalańskich oraz 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej. Organizacja ta zachowuje pełną niezależność w działaniu i jest organizacją apolityczną. Stowarzyszenie utrzymuje ścisłe kontakty z Kościołem Katolickim, Wojskiem Polskim, Światowym Związkiem Żołnierzy Armii Krajowej, współpracuje również z Policją, Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną oraz władzami państwowymi i samorządowymi. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x