Orzech promocje

Ponad 50 tys. zł! Bieg Charytatywny dla ZUZI WALZ zakończony sukcesem!

„Biegnij z nami dla Zuzi” … i pobiegli ❗️ Bieg Mikołajkowy dla Zuzi Walz zakończony sukcesem. Łącznie zostało zebranych 51.656 zł ❗️

Każdy z nas mógł zostać Świętym Mikołajem i podarować swoje „kilometry” na szczytny cel – pomoc w leczeniu 6-letniej Zuzi, u której został zdiagnozowany guz pnia mózgu. Nie liczył się czas, ale udział!

Miało być 500, ale pod Halą Widowiskowo – Sportową w Ropczycach zjawił się dużo większy tłum! Zawodowcy i amatorzy, wszyscy którzy pragnęli pomóc – co cieszy ogromnie. Ostatecznie w biegu wzięło udział blisko 600 osób, natomiast kibiców – ludzi o dobrych sercach było równie dużo.

Do pokonania było 5 km, 10 km i 5 km Nordic Walking. Warunek był prosty – zakup pakietu startowego w kwocie 40 zł przed biegiem, zaś w dniu biegu 50 zł. Całość kwoty uzyskana za „pakiet” to 30.064 zł!, która zostanie przeznaczona na leczenie dziewczynki.

Jednocześnie wewnątrz ropczyckiej hali trwał Piknik Rodzinny, gdzie przygotowano wiele atrakcji dla przybyłych uczestników biegu i pikniku. W trakcie imprezy prowadzona była także zbiórka pieniędzy do Puszek dla Zuzi, gdzie zostało zebrane 21.592 zł!

Ale to jeszcze nie koniec, bo jak zapowiada organizator Stowarzyszenie MŁODZI AKTYWNI w niedługim czasie na swojej stronie uruchomi licytację fantów, a zbiórka do puszek trwa do 31 grudnia 2019!

Zobaczcie koniecznie fotorelację ⬇️⬇️⬇️

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x