Orzech promocje

Spotkanie noworoczne w Wielopolu Skrzyńskim

W Wielopolu przywitali nowy rok i podsumowali rok 2019. W sobotę 18 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim odbyło się spotkanie noworoczne pod hasłem ,,Nowy Rok Bieży”. Wzięło w nim udział wielu działaczy społecznych i politycznych. 

Spotkania noworoczne w Wielopolu Skrzyńskim organizowane są już tradycyjnie od wielu lat przez Wójta Gminy, Radę Gminy ora GOKiW. W tym roku udział wzięli między innymi przedstawiciele samorządów, dyrektorzy szkół, sołtysi, kluby seniora, reprezentacja OSP i KGW oraz sponsorzy i okoliczni przedsiębiorcy. Zaproszeni zostali również Proboszcz Parafii pw. NMP Wniebowziętej ks. Mariusz Siniak i Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła w Wielopolu Skrzyńskim. 

Zebrani goście mogli obejrzeć występ Grupy Obrzędowej „Rochy” z Sędziszowa Małopolskiego i wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu Dominiki Wojnarowskiej i Moniki Traciak. Wójt Gminy Marek Tęczar w swoim przemówieniu przybliżył najważniejsze osiągniecia zrealizowane w poprzednim roku. Złożył również życzenia noworoczne razem z Przewodniczącą Rady Gminy Beatą Wiśniewską.  

Na zakończenie goście połamali się opłatkiem i mogli poczęstować się specjałami przygotowanymi przez Panie ze Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich „Broniszowianki” z Broniszowa. 

Źródło zdjęć: Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x