Rozliczmy twój PIT

Walczymy o zdrowie 3,5 letniego Wojtusia z Zagorzyc. Chory chłopiec potrzebuje wsparcia

Wojtuś Błaś ma zaledwie 3,5 roku i walczy z nowotworem mózgu Wyściółczakiem stopnia III.

Wojtuś do tej pory był zdrowym, wesołym i pełnym energii dzieckiem.

Pod koniec listopada 2019r., kiedy chłopczyk zaczął się źle czuć i był osłabiony zaniepokojeni rodzice udali się z nim do lekarza.

Niestety po dokładnych badaniach w rzeszowskim szpitalu 24. listopada 2019 r. nad ranem, rodzice usłyszeli dramatyczną diagnozęNowotwór mózgu Wyściółczak stopnia III. Wojtuś tego samego dnia został przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

W szpitalu w Warszawie przeszedł zabieg usunięcia guza o średnicy 3,5 cm, następnie rozpoczęta została chemioterapia, po której Wojtuś stracił włosy.

Wrócił do domu… niestety po tygodniu pobytu, znów trafił do szpitala – wcześniej niż planowano podać kolejną dawkę chemioterapii. W miejscu zabiegu zebrał się płyn i Wojtusia czekał kolejny zabieg…

Obecnie nadal przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie jest leczony i czeka na podanie kolejnej dawki chemioterapii… Na Wojtusia w domu czekają jego 4 siostry, które bardzo tęsknią za braciszkiem.

Prosimy Was o pomoc! Chłopczyk należy do Fundacji “Nasze Dzieci “ przy Klinice Onkologii w Instytucie – “Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka „.

Przekaż 1 % podatku dla Wojtusia
KRS 0000249753
Cel szczegółowy 1%: Wojciech Błaś

10 komentarzy na temat “Walczymy o zdrowie 3,5 letniego Wojtusia z Zagorzyc. Chory chłopiec potrzebuje wsparcia

 • 23 lutego 2020 o 10:48
  Permalink

  JEZU Chryste który prosiłeś będąc na ziemi swego ojca w niebie a On cię zawsze wysłuchał tak i ja dzisiaj proszę cię wysłuchaj mego wołania które do ciebie wznosze. Proszę Ojca w niebie w imię Jezusa Chrystusa o uzdrowienie Wojtusia Blasia z choroby. Niech dzisiaj wypełnią się słowa Twoje PANIE które wypoejedziales każdy kto będzie prosił Ojca mego w imię Moje będzie wysluchany wysłuchaj mojej modlitwy i uslusz głos mój bardzo cię proszę 🙏.

  Odpowiedz
 • Pingback:Będzie turniej halowy i zbiórka dla chorego Wojtusia z Zagorzyc - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • Pingback:Koncert Dobrych Serc – grają dla Wojtusia z Zagorzyc – Portal Ropczycko-Sędziszowski – RRS24.NET

 • 10 stycznia 2020 o 15:52
  Permalink

  To takie przykre! 🙁 jest jakaś zbiórka ? Czy tylko można przekazac 1%

  Odpowiedz
   • 12 stycznia 2020 o 13:08
    Permalink

    Proszę podać numer konta czekamy…

    Odpowiedz
  • 17 stycznia 2020 o 11:12
   Permalink

   Zbiórki są w miejscowości chłopczyka czyli zagorzycach

   Odpowiedz
   • 23 lutego 2020 o 11:03
    Permalink

    JEZU Chryste który prosiłeś będąc na ziemi swego ojca w niebie a On cię zawsze wysłuchał tak i ja dzisiaj proszę cię wysłuchaj modlitwy mojej i wołania mego które do ciebie wznosze. Proszę o uzdrowienie Wojtusia Blasia z choroby. Będąc na ziemi powiedziałeś Każdy kto będzie prosił mego ojca który jest w niebie w imię Moje będzie wysluchany tak ja dzisiaj proszę cię wysłuchaj modlitwy mojej i wołania mego w imię twoje Jezu Chryste proszę Ojca w niebie ulecz to dziecko z choroby i niech dzisiaj wypełnią się słowa Twoje PANIE.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *