Orzech promocje

Walczymy o zdrowie 3,5 letniego Wojtusia z Zagorzyc. Chory chłopiec potrzebuje wsparcia

Wojtuś Błaś ma zaledwie 3,5 roku i walczy z nowotworem mózgu Wyściółczakiem stopnia III.

Wojtuś do tej pory był zdrowym, wesołym i pełnym energii dzieckiem.

Pod koniec listopada 2019r., kiedy chłopczyk zaczął się źle czuć i był osłabiony zaniepokojeni rodzice udali się z nim do lekarza.

Niestety po dokładnych badaniach w rzeszowskim szpitalu 24. listopada 2019 r. nad ranem, rodzice usłyszeli dramatyczną diagnozęNowotwór mózgu Wyściółczak stopnia III. Wojtuś tego samego dnia został przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

W szpitalu w Warszawie przeszedł zabieg usunięcia guza o średnicy 3,5 cm, następnie rozpoczęta została chemioterapia, po której Wojtuś stracił włosy.

Wrócił do domu… niestety po tygodniu pobytu, znów trafił do szpitala – wcześniej niż planowano podać kolejną dawkę chemioterapii. W miejscu zabiegu zebrał się płyn i Wojtusia czekał kolejny zabieg…

Obecnie nadal przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie jest leczony i czeka na podanie kolejnej dawki chemioterapii… Na Wojtusia w domu czekają jego 4 siostry, które bardzo tęsknią za braciszkiem.

Prosimy Was o pomoc! Chłopczyk należy do Fundacji “Nasze Dzieci “ przy Klinice Onkologii w Instytucie – “Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka „.

Przekaż 1 % podatku dla Wojtusia
KRS 0000249753
Cel szczegółowy 1%: Wojciech Błaś

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

JEZU Chryste który prosiłeś będąc na ziemi swego ojca w niebie a On cię zawsze wysłuchał tak i ja dzisiaj proszę cię wysłuchaj mego wołania które do ciebie wznosze. Proszę Ojca w niebie w imię Jezusa Chrystusa o uzdrowienie Wojtusia Blasia z choroby. Niech dzisiaj wypełnią się słowa Twoje PANIE które wypoejedziales każdy kto będzie prosił Ojca mego w imię Moje będzie wysluchany wysłuchaj mojej modlitwy i uslusz głos mój bardzo cię proszę 🙏.

trackback

[…] Już 15 lutego w hali widowiskowo-sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się charytatywny turniej halowy. Będzie to już druga edycja. W tym roku, pieniądze zebrane podczas spotkania, zostaną przeznaczone na leczenie chorego chłopczyka z Zagorzyc. Pisaliśmy już o jego historii tutaj. […]

trackback

[…] Wojtuś Błaś ma zaledwie 3,5 roku i walczy z nowotworem mózgu Wyściółczakiem stopnia III. O chłopcu pisaliśmy już tutaj. […]

niepolak
niepolak
4 lat temu

na jaki nr konta

Czytelnik
Czytelnik
4 lat temu

To takie przykre! 🙁 jest jakaś zbiórka ? Czy tylko można przekazac 1%

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu
Reply to  Czytelnik

Można też na konto błagamy

Katarzyna Potańska
Katarzyna Potańska
4 lat temu
Reply to  Anonimowo

Proszę podać numer konta czekamy…

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu
Reply to  Anonimowo

Też na to powyżej podane?

Anonim
Anonim
4 lat temu
Reply to  Czytelnik

Zbiórki są w miejscowości chłopczyka czyli zagorzycach

Adam
Adam
4 lat temu
Reply to  Anonim

JEZU Chryste który prosiłeś będąc na ziemi swego ojca w niebie a On cię zawsze wysłuchał tak i ja dzisiaj proszę cię wysłuchaj modlitwy mojej i wołania mego które do ciebie wznosze. Proszę o uzdrowienie Wojtusia Blasia z choroby. Będąc na ziemi powiedziałeś Każdy kto będzie prosił mego ojca który jest w niebie w imię Moje będzie wysluchany tak ja dzisiaj proszę cię wysłuchaj modlitwy mojej i wołania mego w imię twoje Jezu Chryste proszę Ojca w niebie ulecz to dziecko z choroby i niech dzisiaj wypełnią się słowa Twoje PANIE.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x