Modernclock zegary ścienne

Walczymy o zdrowie 3,5 letniego Wojtusia z Zagorzyc. Chory chłopiec potrzebuje wsparcia

Wojtuś Błaś ma zaledwie 3,5 roku i walczy z nowotworem mózgu Wyściółczakiem stopnia III.

Wojtuś do tej pory był zdrowym, wesołym i pełnym energii dzieckiem.

Pod koniec listopada 2019r., kiedy chłopczyk zaczął się źle czuć i był osłabiony zaniepokojeni rodzice udali się z nim do lekarza.

Niestety po dokładnych badaniach w rzeszowskim szpitalu 24. listopada 2019 r. nad ranem, rodzice usłyszeli dramatyczną diagnozęNowotwór mózgu Wyściółczak stopnia III. Wojtuś tego samego dnia został przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

W szpitalu w Warszawie przeszedł zabieg usunięcia guza o średnicy 3,5 cm, następnie rozpoczęta została chemioterapia, po której Wojtuś stracił włosy.

Wrócił do domu… niestety po tygodniu pobytu, znów trafił do szpitala – wcześniej niż planowano podać kolejną dawkę chemioterapii. W miejscu zabiegu zebrał się płyn i Wojtusia czekał kolejny zabieg…

Obecnie nadal przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie jest leczony i czeka na podanie kolejnej dawki chemioterapii… Na Wojtusia w domu czekają jego 4 siostry, które bardzo tęsknią za braciszkiem.

Prosimy Was o pomoc! Chłopczyk należy do Fundacji “Nasze Dzieci “ przy Klinice Onkologii w Instytucie – “Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka „.

Przekaż 1 % podatku dla Wojtusia
KRS 0000249753
Cel szczegółowy 1%: Wojciech Błaś

8 myśli na temat “Walczymy o zdrowie 3,5 letniego Wojtusia z Zagorzyc. Chory chłopiec potrzebuje wsparcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.