Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Będzie turniej halowy i zbiórka dla chorego Wojtusia z Zagorzyc

Mieszkańcy Gminy Sędziszów Małopolski lubią pomagać, dlatego organizują turniej halowy, aby zbierać pieniądze dla chorego Wojtusia z Zagorzyc.

Już 15 lutego w hali widowiskowo-sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się charytatywny turniej halowy. Będzie to już druga edycja. W tym roku, pieniądze zebrane podczas spotkania, zostaną przeznaczone na leczenie chorego chłopczyka z Zagorzyc. Pisaliśmy już o jego historii tutaj.

Pomysł turnieju powstał z inicjatywy radnych z Gminy Sędziszów Młp. Marka Pająk i Marcina Lach. Organizatorami imprezy są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie Małopolskim, Samorząd Miasta i Gminy Sędziszów Młp. oraz LO im. Piotra Skargi.  W piłkę nożną halową zagrają drużyny niezrzeszone. Będą to reprezentacje:

  • Straży Pożarnej,
  • Policji,
  • Starostwa Powiatowego,
  • Samorządu Gminy Sędziszów Młp.,
  • Gol Team Oldboys Wolica Piaskowa.

Turniej rozpocznie się o godzinie 15.00. Organizatorzy zachęcają do licznego udziału. Będzie można obejrzeć sportowe rozgrywki oraz wesprzeć chorego Wojtusia w walce o zdrowie. Każdy może pomóc. A tak było w ubiegłym roku:

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x