Wiadomości

Zdolna młodzież z Gminy Sędziszów Młp. została nagrodzona

W ostatnim dniu wakacji uzdolniona młodzież z Gminy Sędziszów Małopolski została nagrodzona przez władze gminy. Burmistrz Bogusław Kmieć i Przewodniczący Rady Miejskiej w Sędziszowie Małopolskim Marek Pająk wręczyli stypendia 68 uczniom z gminnych szkół.

Już po raz siódmy wręczono uczniom finansowe stypendia. Od początku trwania programu przyznano już 374 stypendia na kwotę ponad 217 tys. zł. Podczas uroczystości wystąpił Mateusz Moskwa – młody akordeonista.

Pracuj w Safran
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ole
Ole
3 lata temu

Może by tak w Wielopolu wreszcie radni i wojt by się obudzili i zdolnym dzieciom jakieś stypendia przyznali.O przepraszam w Gminie Wielopole od lat nie ma zdolnych dzieci które by wartaly wsparcia .Jest tylko jeden zdolny pan.

1
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x