Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Pierwszy potwierdzony przypadek zakażeniem KORONAWIRUSA w powiecie ropczycko-sędziszowskim

W województwie podkarpackim odnotowano dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem- poinformowała dzisiaj około godz. 13:00 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie to:

 • młoda kobieta z powiat ropczycko-sędziszowskiego, która znajduje się w ścisłej kwarantanna,
 • kobieta w sile wieku z powiatu tarnowskiego, hospitalizowana.

Jak informuje starosta powiatu W. Darłak: Zakażona osoba wróciła z Wielkiej Brytanii i poddała się 14 dniowej kwarantannie domowej. W przedostatnim dniu odbywanej kwarantanny poczuła się gorzej. Pobrano od niej próbki do badań, które niestety wyszły pozytywne.

Kobieta jest w wieku pomiędzy 30 a 40 lat – informuje starosta.

8 komentarzy na temat “Pierwszy potwierdzony przypadek zakażeniem KORONAWIRUSA w powiecie ropczycko-sędziszowskim

 • 3 kwietnia 2020 o 09:25
  Permalink

  U mnie w pracy goście gadali, że w majstrze ją kamery nagrały, ale nie wiem na ile to prawda, bo ludzie nieraz dodają swoją historię i przekręcają. Niemniej uważam, że jeśli takie coś byłoby faktem, to pomijająć kwestię oczywistej kary, plus ewentualne pozwy cywilne osób narażonych na zakażenie lub nie daj Boże zakażonych, powinno to być upubliczniane, aby osoby które były wtedy w majstrze mogły same podjąć kwarantannę, a przez to i ostrzec tych, którzy z kolei z nimi miały kontakt. Takie działanie w rzeczywisty sposób ograniczyłyby rozprzestrzenianie się pandemii. A tak to nikt nic nie wie i zaraza kwitnie. Tak nawiasem mówiąc,wiele osób to bezmyślne, lekkomyślne istoty, zamiast zrozumieć powagę sytuacji, robią sobie żarciki z “kłoronowirusa”. To jednak do czasu jak kilka osób w powiecie umrze, to będą kwiczeć. Chociaż niektóre osobniki mają głupotę w genach, a to już ciężki temat.

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 22:12
  Permalink

  Na spotted Sędziszów ją zidentyfikowano jako osobę która w czasie kwarantanny robiła zakupy w rożnych sklepach. Ktoś wie coś na ten temat?

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 20:20
  Permalink

  I mam nadzieję że służby sprawdza dokładnie to jej siedzenie w domu i przykładnie zostanie ukarana max kara przewidziana

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 15:16
  Permalink

  Powiat tarnowski to chyba nie Podkarpacie

  Odpowiedz
 • 2 kwietnia 2020 o 14:58
  Permalink

  Powiat tarnowski nie jest w podkarpackim. Znowu coś pomylili…

  Odpowiedz
 • Pingback:Koronawirus na Podkarpaciu [RAPORT NA BIEŻĄCO] - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *