CERTUS rozliczymy twój PIT

Urząd Pracy częściowo wznawia bezpośrednią obsługę

Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach od dziś 18 maja częściowo wznawia obsługę bezpośrednią klientów Urzędu w Ropczycach. Jak informuje:

W celu ułatwienia załatwiania spraw po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z pracownikiem merytorycznym i ustaleniu dokładnej godziny wizyty  w Urzędzie, możliwe będzie spotkanie w holu budynku z zachowaniem obowiązujących środków ostrożności.

Po wejściu do budynku należy zdezynfekować dłonie oraz założyć maseczkę. Klienci będą mogli wejść do budynku pojedynczo.

Urząd informuje także, że w dalszym ciągu zaleca się załatwianie spraw telefonicznie oraz za pośrednictwem elektronicznych usług. Korespondencję w formie papierowej nadal prosimy przesyłać pocztą tradycyjną lub wrzucać do skrzynki przy głównym wejściu Powiatowego Urzędu Pracy w Ropczycach oraz Filii w Sędziszowie Młp.  w godzinach od 8.00 do 15.00.

WAŻNE! Osoby, które mają wyznaczony obowiązkowy termin wizyty nie muszą się zgłaszać osobiście do Urzędu. W celu wypełnienia tego obowiązku powinny skontaktować się telefonicznie ze swoim doradcą klienta w dniu wyznaczonej wizyty.

mat. prasowy: wg. informacji PUP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x