Orzech promocje

Mikołajkowy bieg dla Małgosi – zapisz się online

Stowarzyszenie Młodzi Aktywni już po raz kolejny organizuje bieg mikołajkowy. Tegoroczny bieg odbędzie się na rzecz Małgosi Kasprzyk u której zdiagnozowano skoliozę dwułukową.

Kilka słów o Małgosi ze strony zbiórki.

Zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe na ratowanie mojej córeczki Małgosi Kasprzyk, która ma 14 lat. Zdiagnozowano u niej skoliozę dwułukową. Kąt skrzywienia kręgosłupa to: Th51st L53st. Małgosia wymaga jak najszybszej operacji. Żeby zachować sprawność i pełną ruchomość kręgosłupa zabieg musi być przeprowadzony metodą(ASC)

Anterior Scoliosis Correction to metoda operacji skoliozy, która jest alternatywą dla operacji usztywniającej kręgosłup. Dzięki ASC można zachować pełną elastyczność kręgosłupa. Niestety zabieg ten nie jest refundowany ani wykonywany w Polsce. Małgosia jest wielka pasjonatką sportu a szczególnie siatkówki. Sport i ruch, to całe jej życie!

Termin zabiegu został wyznaczony na styczeń 2024 roku. Koszt operacji to 50.000 euro.

Zapisać na bieg można się TUTAJ. Opłata startowa w całości przekazywana jest na leczenie Małgosi. Program wydarzenia na plakacie. Start przy Hali Widowiskowo-Sportowej na ul. Konopnickiej 2 w Ropczycach.

zdjęcia ze strony zbiórki

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x