Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

W Ropczycach na ul. Rzeszowskiej dwóch kierowców straciło prawo jazdy

Policjanci ropczyckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwójki kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Ponownie za kierownicą, będą mogli usiąść dopiero za trzy miesiące.

Wczoraj podczas kontroli prędkości na ul. Rzeszowskiej w Ropczycach policjanci ujawnili kolejne przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. W dwóch przypadkach kierujący jechali o wiele za szybko, przekraczając prędkość o ponad 50 km/h. Przed godz. 20, funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 21-letniego mieszkańca gminy Iwierzyce, który kierował BMW. Mężczyzna w terenie zabudowanym jechał z prędkością 112 km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 62 km/h.

Chwilę później mundurowi zatrzymali kierującą audi, która również jechała z nadmierną prędkością. 20-letnia mieszkanka gminy Sędziszów Małopolski przy obowiązującym ograniczeniu do 50 km/h jechała z prędkością 102 km/h.

Nieodpowiedzialni kierujący zostali ukarani mandatami karnymi oraz otrzymali po 10 pkt. Karnych. Za przekroczenie o ponad 50 km/h dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym mundurowi zatrzymali im na 3 miesiące prawa jazdy.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę. Pamiętajmy, iż poprzez rażące naruszenia przepisów ruchu drogowego narażamy nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego na duże niebezpieczeństwo.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
2 lat temu

Brawo policja Następni motocykliści rynek tragedia kosze po nocnych hulankach pełne pustych butelek po brzegi bo i sklep nocny blisko Małolaty tragedia młodzież małolaty baluja gdzie ojciec gdzie matka a potem tragedie Może policja ich pogoni jeszcze żeby kulturalnie itd ale to dzicz mieszkańcy chcą ciszy i spokoju ale i ludzie w spokoju chcą umzec ale tępi o tym nie pomyślą bo są tepi

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu

Proponuję stanąć na ul. Sikorskiego takich praw jazdy byłoby kilka dziennie nie wspominając kierowców pizzerii Presto, którzy śmigają tu kilka razy dziennie z prędkością dwukrotnie wyższą niż dopuszczalne 50. Tu chodzą dzieci a chodnik jest tylko do przystanku.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x