Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków już za nami – zobacz relacje

Właśnie wczoraj, 9 września, odbył się pierwszy etap tegorocznej edycji wyścigu ,,Solidarności” i Olimpijczyków. O trasie pisaliśmy tutaj.

Pogoda dopisała kolarzom. Trasa w naszym regionie biegła przez Gminę Sędziszów Małopolski i Gminę Iwierzycę. Pierwszy etap 31. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków z Niska do Sędziszowa Młp. o długości 176 km wygrał kolarz z Izraela Itamar Einhorn z grupy Israel Cycling Academy. Na finiszu wyprzedził belgijskich kolarzy Lotto Soudal: Arne Marita i Jarne Van De Paara. Kolejne miejsca zajęli Polacy: Alan Banaszek z grupy Mazowsze Serce Polski był czwarty, Sylwester Janiszewski z Voster ATS Team – piąty, a Stanisław Aniołkowski z CCC Developmet – szósty.

Fotorelacja ⬇️

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
3 lat temu

cenzura działa jak widzę, nie ma mojego komentarza sprzed kilku godzin, nie może być komentarzy nieprzychylnych ze wzgledu na blokade miasta i drogi 94 🙂

JM.
Admin
JM.
3 lat temu
Reply to  Zbyszek

Jest komentarz. Jesteśmy tylko ludźmi i mamy także ŻYCIE PRYWATNE / RODZINE – dlatego też zatwierdzenie komentarzy trwa dłużej… Pozdrawiamy

Zbyszek
Zbyszek
3 lat temu

Chore, zamknąć jedyną drogę na południu kraju ze wschodu na zachód – 94 – by grupka rowerzystów mogła obie jeździć w jej poprzek tam i z powrotem!!!! Miasto zamknięte, obwodnica zamknięta!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x