Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Z ostatniej chwili: Ognisko koronawirusa na Oddziale Neurologii w Powiatowym Szpitalu w Sędziszowie Młp.

Właśnie trwa zwołana przez Starostę Powiatu Witolda Darłaka konferencja prasowa, dotycząca ogniska zakażeń koronawirusa na oddziale neurologii w Powiatowym Szpitalu w Sędziszowie Małopolskim.

Jak poinformował starosta W. Darłak: na Oddziale Neurologii w sędziszowskim szpitalu na obecną chwile jest 19 osób zakażonych COVID-19, 8 pacjentów i 11 osób z personelu szpitala. Na 145 wyników testów nadal czekamy, które powinny być dziś późnym wieczorem – relacjonuje starosta. Na kwarantannie przebywa obecnie około 450 osób.

Przyjęcia na oddział neurologii w Powiatowym Szpitalu w Sędziszowie Młp. są wstrzymane. Szczegóły niebawem na nagraniu z całości konferencji.

Aktualizacja g.16: Całość nagrania z dzisiejszej konferencji prasowej ⬇️

20 komentarzy na temat “Z ostatniej chwili: Ognisko koronawirusa na Oddziale Neurologii w Powiatowym Szpitalu w Sędziszowie Młp.

 • 11 września 2020 o 08:06
  Permalink

  Oto obraz całkowitej niekompetencji bo jak można przyjąć z zakażonego szpitala pacjentów nie wykonując profilaktycznie testów a co najgorsze nie izolując przewiezionych chorych do czasu wykluczenia zarażenia COVID. Ponadto z konferencji wielce zadowolonych z siebie Panów dowiedzieliśmy się że były olbrzymie problemy z znalezieniem miejsc dla 2 objawowych pacjentów i nawet szpital jednoimienny w Łańcucie odmówił . Reasumując: rządzą nami ludzie całkowicie niekompetentni, w szpitalach zakaźnych już na ten moment nie ma miejsc a pytanie czy leci z nami pilot jest całkowicie zasadne.

  Odpowiedz
 • 11 września 2020 o 07:21
  Permalink

  Powiem tak do d* co tu komentuje o covidzie jako śmiertelnej chorobie. D* jeden z drugim covid zawsze był jest i będzie to jest jak grypa. Na grypę starsi ludzie i czasami młodzi mający choroby współtowarzysz se też umierają. Co ma we… noszenie maseczek do covidu w szpitalu? Wyłącz telewizor pisowskiej m* i trochę myśl. Co wcześniejszy minister zdrowia mówił, posluchaj, pomysł. Co mówił premier przed wyborami? A słyszałeś zalało jedna co mówił obecny minister o maseczkach? Że nie chronią wogole, tylko są do noszenia po to, żeby pamiętać o tym , że jest pandemia. Dziękuję nie pozdrawiam d* z PiSu.

  Odpowiedz
 • 11 września 2020 o 06:55
  Permalink

  No wreszcie jest pseudo corona już myślałem że się nie doczekam

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 23:04
  Permalink

  Narzekacie na władze, a sami łazicie po zakładach pracy bez masek, witacie się łapami na dzień dobry, bo przecie tak nas komuna nauczyła. Nie wystarczy samo cześć, no nie, bo łapa musi być. A łap nie myje jeden z drugim i się będzie działo. Drugi temat, ile razy wchodzę do sklepu, nie widziałem, aby facet lub baba wchodząca przede mną dezynfekował/a łapy. Maska na brodzie lub pod nosem, bo przecież, każdy z was to „specjalista epidemiolog” i mówi, że korona wirus to bujda, no bo go nie widzi. Po to są służby epidemiologiczne w kraju, aby m.in. koordynować temat. A kto co najwyżej maturę odpisał i zdał to niech nie mówi, że COVID-19 to ściema. Myślę,że to dopiero początek zakażeń, bo ludzie zlewają, a jeden z drugim chwali się,że był właśnie na weselu i jak to było fajnie i dużo ludzi, a maski to nikt nie miał. Oto prawdziwe buractwo. A ludzie wykształceni, powinni wiedzieć skąd czerpać wiedzę na temat wirusów, przecież tego nas na uczelniach uczyli.

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 22:13
  Permalink

  Hitem jest to, że personel ma pobierane wymazy po czym wraca do domu i w oczekiwaniu na wynik testu dalej wraca do pracy. Ktoś kto tym zarządza jest ćwierćinteligentem. W oczekiwaniu na wynik to się powinno czekać w domu w izolacji a nie iść jeszcze do szpitala pracować po drodze zakażać. Niech Pan Starosta powie jak są wyposażone pielęgniarki, które na neurologii opiekują się pacjentami z Covid-19. Fartuch z flizeliny i czepek flizelinowy to troche słaby standard jak na ten etap zaawansowania pandemii ktora nie jest od wczoraj !!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • Pingback:KORONAWIRUS: Podkarpacie i powiat ropczycko-sędziszowski [RAPORT NA BIEŻĄCO] - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 10 września 2020 o 20:04
  Permalink

  Brawo tumany! Nazwozic zarażonych a potem uwolnić wirusa poza budynek szpitala. Nikompetenosc do granic absurdu. Dyrektor szpitala do wyj**** od zaraz. To są jakieś jaja

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 19:28
  Permalink

  Witam czy ktoś może mi wytłumaczyć skoro jest 19 osób w szpitalu w Sędziszowie zakażonych a wyniki odebrano w nocy to dlaczego raport dobowy podaje że 2 kobiety jest zakażone z naszego powiatu?

  Odpowiedz
  • 10 września 2020 o 21:33
   Permalink

   Bo to są prawdopodobnie wyniki z dnia wczorajszego, które oficjalnie podaje Ministerstwo Zdrowia i WSSE w Rzeszowie… a te z dziś pewnie będą jutro ujęte w statystyce POLSKI i raporcie dobowym resortu.

   Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 19:07
  Permalink

  zaczynamy gawno burze raz dwa trzy 😀

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 17:54
  Permalink

  Ludzie żeby uważali toby nie było tyle zakażeń. Ludzie śmieją się że na grypę tyle umiera i na inne choroby ale jeżeli będziemy uważać to nie będzie tyle chorych na konowirus. Ludzie macie rodzinny dzieci wnuki dbajcie o ich i o siebie.

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 17:31
  Permalink

  Brak odpowiedzialność ze strony władz szpital nie jest wyposażony w podstawowe narzędzia. Ordynator w dniu wczorajszym wyszedł sobie do domu a tym czasem reszta personelu musiała zostać. Druga sprawa władze miasta org.koncerty w dobie pandemia w dniu 09.09.2020 jakieś wyścigi rowerowe. Po południu miasto zamknięte ani jak wyjechać z żadnej strony. Myślenie władz to jakieś nieporozumienie

  Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 15:27
  Permalink

  Jeśli powiat wejdzie w strefę czerwoną to wiemy bedzie winny – partacze z pisu i nieudolny dyrektor, którzy ściągnęli tu zarazonych a nie potrafili nad nimi panować! Zamknąć ich wszystkich w tym szpitalu do konca pandemii!

  Odpowiedz
  • 10 września 2020 o 15:58
   Permalink

   Raczej winni ludzie Prawie nikt nie traktuje covid’u poważnie. Ludzie twierdzą, że to spisek rządu, aby ograniczyć obywatelom wolność. Dopiero jak im płuca trzeba będzie przeszczepić, to się opamiętają. Naród polski jest dziwny, z jednej strony bardzo zdeterminowany i mądry, a z drugiej…. strach pisać o.

   Odpowiedz
   • 11 września 2020 o 12:25
    Permalink

    Nie dajcie się zwariować. Covid jest mniej groźny od zwykłej grypy. Popatrz na statystyki od początku ,,pandemii”. Powodów zwłóknienia płuc może być wiele, np zwykła grypa, tak że nie strasz mnie tu przeszczepem płuc, bo od lat otaczają nas choroby, wirusy które mogą zrujnować nasze zdrowie. Komu zależy na tej panice która panuje na świecie od początku roku tego nie wiem, ale radzę Wam dobrze, szukajcie prawdy wszędzie, czytajcie, słuchajcie mądrych ludzi, nie tych opłaconych z tv.

    Odpowiedz
 • 10 września 2020 o 14:14
  Permalink

  Może jeszcze jeden koncert Golców,a co tam…kto odpowiada za ten syf…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *