Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Marcin Daniec i jego przyjaciele wygrali pieniądze dla Muzeum Tadeusza Kantora

Jak już pisaliśmy , Marcin Daniec razem z przyjaciółmi z rodzinnych stron wziął udział w teleturnieju PRZYJACIELE NA ZAWSZE. Udało im się wygrać 26 200 złotych dla Kantorówki – Ośrodka Dokumentacji i Historii Regionu Muzeum Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim.

Na kanapie w studiu razem z Marcinem Dańcem zasiedli: Małgorzata GągorowskaGrażyna Skałuba i Marek Baran. Z Małgorzatą znają się od przedszkola, chodzili razem do podstawówki i do liceum. Grażyna i Marek to przyjaciele z Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Ropczycach. Wszyscy razem odpowiadali na pytania w teleturnieju i udało im się wygrać ponad 26 tys. złotych. Nie zabrakło wspaniałych i zabawnych wystapień Marcina Dańca. Pojawiło się wiele wspomnień ze szkoły podstawowej w Wielopolu, ze szkoły średniej w Ropczycach, z wyjazdów na koncerty m.in do Sędziszowa Młp.

Na widowni zasiadła reprezentacja z rodzinnych stron m.in. Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Marek Tęczar. W czasie trwania programu został zaprezentowany krótki reportaż z pobytu Marcina Dańca w Wielopolu Skrzyńskim. Wizytę rozpoczął w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku, nastęnie odwiedził Szkołę Podstawową im. Tadeusza Marii Kantora. Wskazał gdzie kiedyś mieszkał w Wielopolu i wspólnie ze strażakami z OSP Wielopole Skrzyńskie zaprezentował zwyczaj Straży Grobowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sławek
Sławek
3 lat temu

Brawo!

Roman
Roman
3 lat temu

Kiedys ten gosciu mnie rozsmieszal do lez,ale teraz ? wszystko robi mowi na sile. Nie bawi wogole 🙁 Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc …..

Zbyszek
Zbyszek
3 lat temu
Reply to  Roman

A kiedy Romanie byłeś na występie Marcina???. Piszesz bo piszesz zazdrość cię zżera a mnie czytając bierze cholera.

OP
OP
3 lat temu
Reply to  Zbyszek

Akurat gościu ma rację. Daniec już od dobrych 15-20 lat klepie te same, już dawno nie śmieszne teksty. Szkoda pieniądzy na gnioty

Zbyszek
Zbyszek
3 lat temu
Reply to  OP

Śmiem twierdzić że żaden z krytyków nigdy nie był na występie na żywo. Szkoda na bilet???Wspaniały kontakt z publicznością, atmosfera rewelacyjna. A że wykpiwana przez Marcina rzeczywistość jest taka jaka jest to zasługa takich malkontentów jak wy.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x