Orzech promocje

Piosenki Krawczyka i Wodeckiego zabrzmią na ropczyckim rynku

Po kwarantannie ludzie zaczynają już powoli wychodzić na ulice, bawić się, aby choć na chwilę zapomnieć o troskach, zakazach i wirusie. Nasze miasta też zaczynają żyć.

W Ropczycach odbędzie się koncert wspomnieniowy artystów, którzy niedawno odeszli od nas- Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego. Ich twórczość jest już legendarna i znana wszystkim. Dali nam radość słuchania muzyki i jej przeżywania.

Koncert odbędzie się na ropczyckim rynku 18 czerwca 2021 roku od godziny 19:00. Utwory tych wybitnych Artystów nie będą odgrywane z playbacku, ale odtwarzane przez wokalistę Daniela Lipca. Dariusz Kot umili występ dźwiękami akordeonu, Przemysław Przywara gitarą, a Wojciech Front zagra na kontrabasie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Możemy spodziewać się poczęstunku. Ciastka, kawę i herbatę przygotują, jak zawsze niezawodne, Panie ze Stowarzyszenia Rozwoju Witkowic, KGW Gnojnicy Dolnej i z Checheł.

Organizatorami wydarzenia jest Centrum Kultury w Ropczycach i Burmistrz z Ropczyc. Na cały koncert o tytule „Lubię wracać tam, gdzie byłem…” serdecznie zapraszamy! Oczywiście, wstęp wolny!

3 komentarze na temat “Piosenki Krawczyka i Wodeckiego zabrzmią na ropczyckim rynku

 • 14 czerwca 2021 o 11:37
  Permalink

  A mi się ropczycki rynek nie podoba, dawniej było więcej zieleni, drzew i co za tym idzie więcej cienia. Teraz wygląda jak pustynia, gdzie nikt nie chce przysiąść bo za gorąco :/

  Odpowiedz
 • 12 czerwca 2021 o 20:54
  Permalink

  Czemu ropczycki rynek jest pusty podczas gdy w Sędziszowie niema gdzie usiąść tyle ludzi.

  Odpowiedz
 • 11 czerwca 2021 o 15:25
  Permalink

  Piękny jest ten ropczycki rynek! Tylko fontanny żeby działały dłużej i żeby w końcu ktoś je naprawił!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *