Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Piosenki Krawczyka i Wodeckiego zabrzmią na ropczyckim rynku

Po kwarantannie ludzie zaczynają już powoli wychodzić na ulice, bawić się, aby choć na chwilę zapomnieć o troskach, zakazach i wirusie. Nasze miasta też zaczynają żyć.

W Ropczycach odbędzie się koncert wspomnieniowy artystów, którzy niedawno odeszli od nas- Krzysztofa Krawczyka i Zbigniewa Wodeckiego. Ich twórczość jest już legendarna i znana wszystkim. Dali nam radość słuchania muzyki i jej przeżywania.

Koncert odbędzie się na ropczyckim rynku 18 czerwca 2021 roku od godziny 19:00. Utwory tych wybitnych Artystów nie będą odgrywane z playbacku, ale odtwarzane przez wokalistę Daniela Lipca. Dariusz Kot umili występ dźwiękami akordeonu, Przemysław Przywara gitarą, a Wojciech Front zagra na kontrabasie.

Ale to jeszcze nie wszystko! Możemy spodziewać się poczęstunku. Ciastka, kawę i herbatę przygotują, jak zawsze niezawodne, Panie ze Stowarzyszenia Rozwoju Witkowic, KGW Gnojnicy Dolnej i z Checheł.

Organizatorami wydarzenia jest Centrum Kultury w Ropczycach i Burmistrz z Ropczyc. Na cały koncert o tytule „Lubię wracać tam, gdzie byłem…” serdecznie zapraszamy! Oczywiście, wstęp wolny!

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lubię zieleń
lubię zieleń
2 lat temu

A mi się ropczycki rynek nie podoba, dawniej było więcej zieleni, drzew i co za tym idzie więcej cienia. Teraz wygląda jak pustynia, gdzie nikt nie chce przysiąść bo za gorąco :/

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Czemu ropczycki rynek jest pusty podczas gdy w Sędziszowie niema gdzie usiąść tyle ludzi.

lol
lol
2 lat temu

Piękny jest ten ropczycki rynek! Tylko fontanny żeby działały dłużej i żeby w końcu ktoś je naprawił!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x