Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Pedagog roku 2020/2021! Znamy laureatów

W ropczyckiej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej odbyła się wczoraj uroczystość, na której wyróżniono pedagogów szkolnych. Przypominamy, że to bardzo ważny i odpowiedzialny zawód. Pomaga kształtować zdrowie psychiczne młodych ludzi, organizować dla nich pomoc i wsparcie w szkołach.

09 czerwca 2021 roku, czyli już pod koniec roku szkolnego, za całoroczne zmagania pedagogów z rzeczywistością szkolną wręczono nagrody dla Najlepszego Pedagoga Roku. To był efekt konkursu „Nauczyciel, Pedagog, Wychowawca roku szkolnego 2020/2021 Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego”. Była to już IV edycja tego konkursu. Jego organizatorem jest Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Ropczycach, a celem – wyłonienie laureata, którego można wskazać za wzór pedagoga dla całej społeczności lokalnej. Tegorocznymi laureatami zostali:

  • W kategorii przedszkola – Pani Katarzyna Wołos z ZS w Górze Ropczyckiej
  • W kategorii Szkoły Podstawowe – Pani Edyta Worek z SP im. Jana Brzechwy w Lubzinie 
  • W kategorii Szkoły Ponadpodstawowe – Pani Anna Szeliga – Kuźniar z ZST im. Prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim
  • Wyróżnienie otrzymała Pani Sylwia Majka- Białorudzka z ZS Agro – Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach.

źródło zdjęć: fb Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ropczycach

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tomek
tomek
3 lat temu

Cieszę się, że są takie konkursy, ale kto zgłasza ludzi do nich? Kiedy można zgłaszać kandydatury? Jakie są kryteria? Kto jest w komisji konkursowej? Czy to tylko rozdanie statuetek? Jest wielu wybitnych nauczycieli i warto ich nagradzać!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x