Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Gmina Ropczyce! – zimowe utrzymanie dróg

Organizacja zarządzania drogami publicznymi na terenie Miasta i Gminy Ropczyce

Droga krajowa nr 94 w tym obwodnica i drogi serwisowe pozostające w zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, zimowym utrzymaniem kieruje:
Rejon Dróg Krajowych w Dębicy tel. (14) 670 35 11 lub telefon alarmowy 660 771 491 natomiast baza Ropczyce tel. 17 22 28 252.

Drogi wojewódzkie pozostające w zarządzie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie tj. droga nr 986 Tuszyma – Ropczyce – Wiśniowa (od Ostrowa do Łączek Kucharskich ) w tym ulica 3-go Maja oraz Kolejowa wraz z rondem, zimowym utrzymaniem kieruje:
Rejon Dróg Wojewódzkich w Zawadzie tel. (14) 677 50 88 dostępny w godzinach dyżurowania tj. od godz. 3.00 do 22.00 lub 663 224 036 baza w Ropczycach (17) 22 28 252.

Drogi powiatowe pozostające w zarządzie Starostwa Powiatowego w Ropczycach, zimowym utrzymaniem kieruje:
Wydział Dróg Powiatowych w Ropczycach, dyżurni na bazie Ropczyce telefon służbowy dyżurnych 509 618 383.

Drogi i ulice pozostające w zarządzie Gminy Ropczyce

Drogi i ulice pozostające w zarządzie Gminy Ropczyce, zimowym utrzymaniem kieruje Referat Dróg i Gospodarki Mieszkaniowej, tel. (17) 22 10 532 lub 533 w godzinach od 7.30 do 15.30 w dni robocze.

Usługą stałego zimowego utrzymania świadczy TRANSHEN Paweł Sołdan, tel. 602 753 810. Objęte usługą są ulice na terenie Osiedla Śródmieście, Osiedla Św. Barbary, Osiedla Północ, Osiedla Czekaj oraz Osiedla Witkowice, droga relacji Brzezówka od drogi nr 94 przez ulicę Przemysłową do Zakładów Magnezytowych a następnie do ulicy Kard. Wyszyńskiego, ul. Grunwaldzka (od ulicy Kolejowej) oraz ulica Mickiewicza (do przepustu koło MOTO-HURTU), ulica Mehoffera od ul. Piłsudskiego do ulicy ks. Skorodeckiego wraz z rondem, chodnikiem i ścieżką rowerową.

Na terenie osiedla Granice, Brzyzna oraz Chechły należy kontaktować się z Przewodniczącymi poszczególnych Osiedli, którzy koordynują akcją interwencyjnego odśnieżania dróg gminnych zlokalizowanych na wymienionych Osiedlach

Na terenie sołectw Gnojnica Dolna, Gnojnica Wola, Brzezówka, Lubzina, Okonin, Łączki Kucharskie, Niedźwiada i  Mała należy kontaktować się z Sołtysami poszczególnych Sołectw, którzy koordynują akcją interwencyjnego odśnieżania dróg gminnych zlokalizowanych w wymienionych wsiach.

źródło: UM Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
3 lat temu

Drogi Wojewódzkie jako tako odśniżone ale powiatowe makabra jeżdżę codziennie do pracy doroga Strzyżów Ropczyce przez Nawsie czyli droga na Bieszczady to powiecie Strzyżowskim drogi czarne wjazd na drogę powiatową w Nawsiu pod rządami Starosty w Ropczycach biała nie odśnieżane chyba że ktoś wpadnie do rowu i dzwoni dopiero wtedy przyjeżdża pług proszę się przejechać do innego powiatu gdzie śniegu jest więcej niż w Ropczycach ta droga na Bieszczady jest nieudolnie zarządzana nie ważne jaka opcja polityczną jest u władzy droga na granicy powiatu i widać gołym okiem jak jest zarządzana

trak
trak
3 lat temu

Ciekawa jestem, czy inne miasta (rządzone przez PiS) modelowo nadążały z odśnieżaniem. Przecież wczoraj cały czas padał śnieg. Ogarnijcie się i nie dzielcie ludzi na lepszych (PiS) i gorszych (nie-PiS). Trzeba trochę włączyć myślenie. To nie boli, a nawet można się przyzwyczaić do używania mózgu.

P.
P.
3 lat temu

Samorząd i Gosporka… partia śmiechu warta. Gdzie radni i szef tej całej prywaty. Niech zamrozi środki tak najlepiej…

złe_garczki
złe_garczki
3 lat temu

Może po prostu kupcie sobie lepsze opony, a nie jeździcie tymi swoimi gruzami na oponach z 2010 roku, bo jeszcze zostało 3 mm bieżnika?

Szarak
Szarak
3 lat temu

Pług do góry i sobie jeżdżą

jbpis
jbpis
3 lat temu

jaka władza w Ropczycach takie drogi

6
0
Would love your thoughts, please comment.x