Orzech promocje

Pobiegli dla 6-letniej Zuzi Tenczar z Wielopola

Niedawno miała miejsce druga impreza sportowa w ramach Charytatywnych Biegów 5 Gmin Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, organizowanych przez Stowarzyszenie „Młodzi Aktywni” z Ropczyc. Gospodarzem biegu było Wielopole Skrzyńskie, a dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację 6-letniej Zuzi Tenczar.
Krótko o wydarzeniu

O wydarzeniu pisaliśmy TUTAJ. Ten bieg charytatywny odbył się 5 grudnia. Uczestnicy wystartowali o godzinie 11:00 z parkingu przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim.

Biegacze mieli możliwość wybrać jedną z trzech kategorii: bieg na 10 km, na 5 km i nordic walking na 5 km. Łącznie udział w wydarzeniu wzięło ponad 300 zawodników i zawodniczek.

Podczas niedzielnej akcji, na sali sportowej były także rozprowadzane losy, w cenie 20 złotych. Każdy zakupiony kupon brał udział w finałowym losowaniu cennych nagród. Podczas finału akcji wystąpił zespół SHANTEL. Cały dochód z biletów, jak i loterii fantowej, został przeznaczony dla 6-letniej Zuzi z Wielopola Skrzyńskiego, która od urodzenia zmaga się z wieloma chorobami, między innymi rozszczepem kręgosłupa.

Już jest 30 tys. zł

„Mamy już ponad 30 000 złotych – to piękna kwota, która jeszcze rośnie! Liczenie trwa, emocje po niedzieli ostygły zatem czas na podziękowania.” – napisało na swoim profilu w mediach społecznościowych stowarzyszenie „Młodzi Aktywni”.

W tym wpisie Stowarzyszenie złożyło podziękowania dla służb mundurowych, które czuwały nad bezpieczeństwem imprezy: jednostki OSP z gminy Wielopole Skrzyńskie, Strzelcy, KPP Ropczyce, KSP Ropczyce. Podziękowanie otrzymały także lokalne organizacje kobiece tj. KGW Jaszczurowa i Wielopolskie Stowarzyszenie Kobiet – Pasjonatki Tradycji a także Pani Alicja. My również dziękujemy!

Udział naszej redakcji

Również nasz portal RRS.24.net miał udział w organizacji imprezy. Z dumą objęliśmy to wydarzenie patronatem medialnym i w dniu biegu relacjonowaliśmy NA ŻYWO – na naszym profilu fb. Warto nas obserwować na Facebooku i Instagramie, by być na bieżąco.

Wyniki konkurencji dostępne są TUTAJ.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x